InnerJoy: Meditasyon, Uyku

评分: 5.0/5 (1 vote)

❤️ 喜爱

InnerJoy: Meditasyon, Uyku

优质睡眠,轻松放松,正念和呼吸运动的压力管理

Hayatın gibi meditasyon da kişisel bir deneyim. Bu yüzden Innerjoy, günlük yaşamdan konularda, tamamen sana özel kişiselleştirilmiş bir meditasyon deneyimi sunuyor.

Kaliteli meditasyon koçu uygulaması arıyorsan doğru yerdesin!

Hayatının hangi evresindeysen, genç bir öğrenci, iş hayatında bir profesyonel ya da evde bir eş ve ebeveyn, Innerjoy, gerçek hayatın karşına çıkardığı stres, odaklanma, dikkat eksikliği, uyku problemleri, yorgunluk gibi yüzlerce konuda 700’den fazla rahatıcı farkındalık ve nefes egzersizini, içindeki yapay zekâ ve sanal gerçeklik gibi yenilikçi teknolojiler ile sana özel bambaşka bir deneyim haline getiriyor.

Innerjoy, bilimsel etkisi kanıtlanmış kolay uygulanabilen mindfulness egzersizleri ile, hayatının her evresinde karşılaştığın, aile, okul, iş hayatı, çevrenle ilişkilerin, yetersizlik hissi, odaklanma güçlüğü, yüksek stres, konsantrasyon ve dikkat eksikliği, hayat amacı farkındalığı, kendinin ve bedensel hislerinin farkındalığı gibi temel konulara yönelik farkındalık ve nefes egzersizleri sunuyor. Inner joy, kendi içindeki neşe ve mutluluğun gücünü açığa çıkararak, zihinsel berraklık ve denge haline kalıcı ve köklü bir dönüşümle ulaşman için her an yanında.

INNERJOY'da SENİ NELER BEKLİYOR?🤗

700+ Meditasyon, Uyku, Stres ve Odaklanma Programları
✔️ Hayatın her evresinde karşılaştığın yüzlerce konuda kolay rahatlama, odaklanma ve içsel mutluluğu keşif için 700'den fazla tematik nefes egzersizi uygulama ve programları.

Rahatlatıcı Uyku Sesleri & Müzikleri
✔️ Uzun bir günün ardından başını yastığa koyduğunda sakin ve kaliteli bir şekilde uyu diye özel olarak hazırlanmış, dinlendirici uyku meditasyonları, rahatlatıcı sesler ve müzikler

Yapay Zeka ile Destekli Kişiselleştirilmiş Farkındalık Deneyimi
✔️ Meditasyon yolculuğunda ilerledikçe ihtiyaçlarını öğrenen Inner joy 'a özgü Yapay Zeka ile, ihtiyaç duyduğun konularda, sana özel öneriler ve hatırlatmalar.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER :

👓 Sanal Gerçeklik ile Meditasyon Yapacağın Ortamı Sen Seç : Sanal Gerçeklik Gözlüğü olsun ya da olmasın, sakin dalgaların vurduğu bir deniz kıyısında, gürül gürül akan bir nehir kenarı ya da kelebeklerin uçuştuğu bir vadide istediğin ortamda mindfulness egzersizlerini yap.

🧘 Grup Meditasyonları ile Deneyimini Arkadaşlarınla Paylaş : Arkadaşlarını davet et, Grubunu oluştur, istediğin mindfulness ve nefes egzersizlerini, kararlaştırdığın zamanda farklı ortamlarda birlikte yap.

⌚ Akıllı Saatler ile Meditasyonun Stres üzerindeki olumlu etkisini ölç : Kolay bir şekilde Google Fit ile bağlantı kurarak, farkındalık egzersizleri sırasında kalp atış hızındaki değişimleri gözlemle ve stres seviyendeki rahatlama trendini kendin gözlemle.

📡 Çevrimdışı Özelliği: Metroda, uçakta, yolculuklarda internetin olmasa dahi, çevrimdışı olarak dinlendirici mindfulness uygulamalarını yapmaya devam et.

🎁 Her Gün 1 Süpriz Ücretsiz - Premium Meditasyon

🕯️ Yönlendirmesiz Meditasyon : Yönlendirme almak istemiyorsan, dilediğin zaman aralıklarını ve süreyi belirle, pratiklerini yönlendirmesiz bir şekilde yap.

💜 Favori Meditasyon Listeni Oluştur : En sevdiğin mindfulness pratiklerinden kendi favori listeni oluştur.

Inner joy'un hayata dokunan 700+ Meditasyon ve Programlarındaki konu başlıklarından örnekler
- Sınav Stresi,
- Aile Olabilmek,
- Sendromsuz Pazartesi,
- Dinlendirici bir Uyku,
- Sakin Kal,
- Kriz Yönetimi,
- Odaklanma - Focus,
- Dikkatini Topla,
- Mindful Yemek Yeme,
- Bedensel Hisleri Farket,
- Yetersizlik Hissi ile Başa Çıkma,
- Zor İnsanlar,
- Çocuğumla İlişkiler,
- Önceliklendirme,
- Kazandıran Çözümler,
- 7 Günlük Ücretsiz Başlangıç Programı,
- Korku,
- Panik,
- Yaratcılık,
- Motivasyon,
- Endişe

InnerJoy: Meditasyon, Uyku 最近更新为 fitness innerjoy 申请 INNERJOY Meditasyon Uyku Odak, 可用于各种 relax 目的. 其最新版本为 3.5.1 具有 101436 下载. 您可以下载 InnerJoy: Meditasyon, Uyku APK 适用于Android.

您可以轻松地从其屏幕截图中提取有关每个应用程序的详细信息。 对其功能以及对它的期望有一个聪明的主意。

规格

执照 自由
要求 Require Android 5.1 - 12
语言 中文
分类目录 health, fitness, innerjoy, relax, meditate, attention
尺寸 64M
3.5.1
更新日期
作者 INNERJOY Meditasyon Uyku Odak
资料下载 101436
下载选项 APK
用户评分 5.00 / 5

评论最好的Health個應用

查看 September 2022 最佳的 Android Health應用程式。 6 款最高下載量的 health 軟體。您也可以訂閱 Android Freeware 頻道來查看評論、觀賞遊戲攻略和遊戲實況影片。

冥想音乐 apk 冥想音乐
音乐正念冥想处理压力和焦虑。