Tempo Poker

评分: 1.9/5 (55 votes)

❤️ 喜爱

Tempo Poker

节奏德州扑克

Tempo Texas Holdem Poker ile heyecan dolu bir oyuna var mısın? Binlerce online poker oyuncusuyla benzersiz bir poker macerasına sadece seni davet ediyoruz. Kullanması oldukça kolay ve zevkli olan ara yüzümüzle gerçek poker deneyimini, Tempo Texas Holdem Poker ile yaşayacaksın.
Akıllı telefonun ya da tabletin ile internetin olduğu her yerden poker oynayabilecek ve dünyanın her yerinden pokercilerle bu sosyal oyun deneyimini yaşayacaksın. Facebook profilin ile oyuna giriş yapabilecek ve bu sayede arkadaşlarınla da kıyası poker oynamanın tadını çıkartabileceksin. Günlük 10.000.000’a kadar ücretsiz fiş kazanma hakkıyla poker keyfin hiç kesilmeden devam ederken arkadaşlarından chip isteyebilecek ya da chip gönderebileceksin. İster usta bir blöfçü ol, istersen tam bir acemi, 5 ve 9 kişilik masalarda aradığın poker heyecanını kesinlikle bulacaksın. İstersen altınla istersen chip ile oynayabileceğin gibi alacağın hediyelerle de masadakileri etkileyebileceksin.
Şans, sinir hâkimiyeti ve taktiğe dayalı bir iskambil oyunu olan poker oyununu, gerçekçi bir şekilde yansıtan Tempo Texas Holdem Poker ile kendini Las Vegas’ta oynuyor gibi hissedeceksin. Bunun yanı sıra sorunsuz bir şekilde bilgisayar ya da mobilden poker oynama imkânına sahip olacaksın.
Her gün düzenlenen ücretsiz turnuvalar ve haftanın belirli günleri düzenlenen $250.000.000 Chip ödüllü turnuvalar ile yeteneklerini geliştirip, iyi bir poker ustası olabilirsin. Tempo Texas Holdem Poker ile geleneksel seri oyunları tahtından eden poker oyunu daha zevkli, daha heyecanlı ve daha hırs dolu olacak. Belirli kurallar çerçevesinde hesabın asla ve asla kapatılmayacak ve kesintisiz poker heyecanı sadece seninle olacak. Masa listelerinini görüntüleyebileceğin ve istediğin masada oynayabileceğin bu poker oyununda, dünyanın dört bir yanındaki pokercilerin arasına katılmak senin elinde…
Çarpıcı grafikleriyle, hoş sürprizleriyle ve en önemlisi ücretsiz oluşuyla bu eğlence dolu poker oyunu seni bekliyor. Yeteneklerini geliştir, rakipte chip bırakma ve en fazla parayı kazan. En iyi poker oyuncusu sen ol. Aramıza katılmak için yapacağın şey çok ama çok kolay; hemen butona tıkla ve uygulamayı ücretsiz olarak indir.

- Binlerce online oyuncu.
- Belirli kurallar çerçevesinde hesabınız asla kapatılmaz.
- Sosyal oyun deneyimi.
- Bilgisayar ya da mobilden oynama imkânı.
- Facebook profiliniz ile oyuna giriş.
- 5 ve 9 kişilik masalar.
- Masa listesini görüntüleyebilir ve istediğiniz masada oynayabilirsiniz.

Oyun tipleri:
- Texas Holdem
- Sit & Go
Çanak masaları:
Çanak, kare ve üzeri el ile patlar.
Çanak masalarında toplam pot tutarından %1 kesilerek çanağa aktarılır.
$1.000.000.000 Üzeri chip kazanma imkânı.
Turnuvalar:
Her gün ücretsiz turnuvalara katılabilirsiniz.
Haftanın belirli günleri $250.000.000 Chip ödüllü turnuvalar.

Bu oyun sadece 18 yaş üzeri kişiler içindir. Bu oyunda gösterilen başarı, gerçek para ile oynanan casino oyunlarında da başarılı olunacağı anlamına gelmez. Oyun, para veya değerli bir şey kazanma garantisi vermez.

Tempo Poker 最近更新为 games tempo 申请 TEMPGAME LTD, 可用于各种 poker 目的. 其最新版本为 3.0.2 具有 11375 下载. 您可以下载 Tempo Poker APK 适用于Android.

您可以轻松地从其屏幕截图中提取有关每个应用程序的详细信息。 对其功能以及对它的期望有一个聪明的主意。

规格

执照 自由
要求 Require Android 5.0 and up
语言 中文
分类目录 card, games, tempo, poker, gaming, chip
尺寸 63M
3.0.2
更新日期
作者 TEMPGAME LTD
资料下载 11375
下载选项 APK
用户评分 1.91 / 5

评论最好的Card個應用

查看 October 2022 最佳的 Android Card應用程式。 6 款最高下載量的 card 軟體。您也可以訂閱 Android Freeware 頻道來查看評論、觀賞遊戲攻略和遊戲實況影片。

Luxy Poker-Online Texas Poker apk Luxy Poker-Online Texas Poker
仅在 LUXY POKER 轻松玩德州扑克游戏!
Poker Texas holdem apk Poker Texas holdem
与世界玩家一起玩德州扑克游戏 - RNG 认证
德州扑克达人 apk 德州扑克达人
超过3000万下载的德州扑克!
Scatter HoldEm Poker - 最佳赌场德州扑克 apk Scatter HoldEm Poker - 最佳赌场德州扑克
我们来了解一下 Scatter Holdem Poker - 绝对全新魔幻德州扑克
德州扑克之王 apk 德州扑克之王
享受德州扑克带给你的快乐与激情。