Decathlon Türkiye

评分: 4.8/5 (5 votes)

❤️ 喜爱

Decathlon Türkiye

Spor Giyim & Spor Malzemeleri, 与土耳其在手机上重新迪卡侬移动应用程序!

DECATHLON TÜRKİYE MOBİL UYGULAMASI TEKRAR SENİNLE!

70 Farklı Spor Tek Çatı Altında, Decathlon’da! Decathlon ise artık yenilenen mobil uygulamasıyla telefonunda!

Decathlon Mobil Uygulaması sayesinde birbirinden farklı sporları, ürünleri, spor önerilerini kolayca keşfedebilir, alışveriş yapabilir ve sipariş takibini hızlıca gerçekleştirebilirsin.

Futbol, basketbol, yüzme, fitness, doğa yürüyüşü, kamp, dalış, bisiklet ve çok daha fazlasını bulabileceğin bu uygulamada online alışveriş yapabilir, ücretsiz kargo fırsatlarından anında haberdar olup yararlanabilirsin. Decathlon Hesap sahibi olmanın ayrıcalıklarından ve avantajlarından faydalanırken indirimli iş birliklerimiz sayesinde yeni sporları ya da en sevdiğin sporları avantajlı fiyat teklifleriyle deneyimleyebilirsin! Eğer Decathlon Hesap’ın yoksa uygulamada kolayca hesap oluşturabilir ve kampanyalarımızı takip edebilirsin.

70 farklı ürün çeşidinden ilgini çeken tüm tişört, şort, mayo, çadır, ayakkabı, bot, spor ayakkabı, koşu taytı, fitness taytı, bisikletler, toplar, potalar ve daha fazlasını incelerken, mobile özel fırsatlardan yararlandığın Decathlon Mobil Uygulama sayesinde tüm bu ilgini çeken ürünleri kredi kartı, banka kartı ya da havale yoluyla ve dilersen taksitli ödeme imkanıyla tek tıkla satın alabilir, %100 güvenli alışverişini tamamlarken istersen ödeme yöntemini uygulamaya kaydederek sonraki alışverişlerini daha hızlı gerçekleştirebilirsin! Satın aldığın ürünleri beğenmez ya da değiştirmek istersen kolay iade, değişim ve garanti süreçlerimiz sayesinde talebini oluşturabilirsin.

ÜRÜN VE SPOR ÖNERİLERİ

Yeni bir spora mı başlayacaksın? Sporunla ilgili merak ettiğin konular mı var? Ürün önerisine mi ihtiyacın var? Tüm sorularının cevabı Decathlon Blog’da! Blog.decathlon.com.tr ‘de yer alan gerek bizim tarafımızdan gerek de sporun uzmanları tarafından yazılmış yüzlerce yazıyla spora dair merak ettiğin her şeyi keyifle okumaya hemen başlayabilirsin!

FİKİRLERİN BİZİM İÇİN ÖNEMLİ!

Ürünlerimiz hakkındaki deneyimlerini yorumlayıp diğer sporseverlerle paylaşabilir ve merak ettiğin tüm ürünlerle ilgili kullanıcılarımızın yorumlarını inceleyebilirsin.

Soru ve sorunların olduğunda Mutlu Kullanıcı Ekibimiz yanında! Mail, Whatsapp ya da telefon seçeneklerinden dilediğinle bizimle irtibata geçebilirsin!

Decathlon Türkiye 最近更新为 sports turkey 申请 Decathlon Turkey, 可用于各种 drive 目的. 其最新版本为 2.10 具有 2454 下载. 您可以下载 Decathlon Türkiye APK 适用于Android.

您可以轻松地从其屏幕截图中提取有关每个应用程序的详细信息。 对其功能以及对它的期望有一个聪明的主意。

规格

执照 自由
要求 Require Android 5.0 and up
语言 中文
分类目录 Shopping, sports, Turkey, drive, coach, passenger
尺寸 32M
2.10
更新日期
作者 Decathlon Turkey
资料下载 2454
下载选项 APK
用户评分 4.80 / 5

评论最好的Shopping個應用

查看 6 款最高下載量的 shopping 軟體。您也可以訂閱 Android Freeware 頻道來查看評論、觀賞遊戲攻略和遊戲實況影片。

TRT Spor apk TRT Spor
TRT体育现在你的移动设备上!
NTV Spor - Sporun Adresi apk NTV Spor - Sporun Adresi
NTV Spor'un resmiandroiduygulamasıdır。
Decathlon apk Decathlon
所有迪卡侬现在都在您的手机中!
OXXO Giyim apk OXXO Giyim
OXXO便利店申请
Decathlon Online Shopping App apk Decathlon Online Shopping App
更方便的购物体育要求。
99Türkiye - Chat, Flört, Arkadaşlık, Sohbet apk 99Türkiye - Chat, Flört, Arkadaşlık, Sohbet
婚姻和寻找新朋友。 100%免费。
Türkiye Texas Poker apk Türkiye Texas Poker
Türkiye德州扑克ücretsizeğlenceli扑克tek adresidir。
Otelz.com apk Otelz.com
无预付款-信用卡预订
Köfteci Yusuf apk Köfteci Yusuf
订单申请。
Türkiye Takvimi 2021 apk Türkiye Takvimi 2021
土耳其官方假期日历2019年至2023年