آموزش زبان انگلیسی - وایت برد

评分: 3.9/5 (25 votes)

❤️ 喜爱

آموزش زبان انگلیسی - وایت برد

符合剑桥大学标准的白板英语教学应用

اپلیکیشن آموزش زبان وایت برد، یادگرفتن زبان انگلیسی را به کاری جذاب و سرگرم کننده تبدیل می کند. با روش هیجان انگیزی که به شما معرفی می کنیم، با استفاده ازبیش از 7000 دقیقه آموزش صوتی وتصویری زبان، می توانید زبان انگلیسی را یاد بگیرید، تمرین کنید، مهارت های شنیداری و گفتاری و نوشتاری خود را تقویت کنید.

شما می توانید تنها با روزی 20 دقیقه، زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید! به نظر عجیب می آید؟
با نصب وایت برد، درهر مکان و درهر زمان، از آموزش های حرفه ای زبان انگلیسی برای مکالمه بهره مند شوید و آموزش زبان انگلیسی، دیگر کاری طاقت فرسا و زمان بر نیست. چرا که وایت برد، روشی هدفمند و مستمر برای آموزش زبان انگلیسی صوتی تدوین کرده است که نیازهای شما زبان آموزان را از سطح مبتدی تا پیشرفته، پوشش می دهد. این روش کاملا کاربردی و تعاملی است. تنها لازمه ی آن همگام شدن با آموزش های حرفه ای و در عین حال، جذاب و سرگرم کننده وایت برد است.

اپلیکیشن آموزش زبان وایت برد بهترین روش برای یادگیری کامل زبان انگلیسی برای تمام سطوح از مبتدی تا پیشرفته است. وایت برد به عنوان خودآموز جامع زبان انگلیسی بهترین گزینه برای آموزش زبان انگلیسی صوتی است. اگر به دنبال راهی برای آموزش زبان انگلیسی به فارسی هستید، همین حالا اپلیکیشن وایت برد را نصب کنید. با استفاده از دروس طبقه بندی شده وایت برد، شما به راحتی با پرکاربردترینو ضرورترین مکالمات انگلیسی آشنا خواهید شد و همزمان می توانید گرامر انگلیسی را به زبان ساده بیاموزید.

وایت برد در ابتدا با انجام یک آزمون سطح زبان‌آموز را تعیین می‌کند و سپس در درس‌هایی متناسب با کاربر اقدام به آموزش واژگان، گرامر و مکالمه انگلیسی می نماید. البته اپلیکیشن وایت برد تنها به آموزش بر اساس استاندارد کمبریج اکتفا نمی کند و در واقع متد آموزشی موسسه کمبریج را با جدیدترین متدهای آموزشی زبان ترکیب کرده است که عبارتند از: آموزش تعاملی و ویدیویی، آموزش واژگان و گرامر در ضمن جملات و به صورت کاربردی، تدوین تمرینات مناسب هر سطح برای تسلط بیشتر زبان آموز، آموزش گرامر انگلیسی بصورت تصویری، آموزش حرفه ای مکالمه انگلیسی به کمک ویدیوهای اختصاصی و در سه مرحلۀ بدون زیرنویس، با زیرنویس و با هایلات نکات کلیدی و آزمون‌های ضمن آموزش و .... .

چرا وایت برد؟
• بیش از 2500 دقیقه آموزش تصویری دستور زبان
• بیش از 1100 دقیقه ویدیو اختصاصی مکالمات روزمره
• آموزش تصویری بیش از 4000 واژه انگلیسی
• آموزش زبان انگلیسی کاملا مطابق با استاندارد کمبریج
• آموزش واژگان و گرامر در ضمن جملات و به صورت کاربردی
• دارای بخش امتحان و تعیین سطح حرفه ای بر اساس استاندارد کمبریج
• دارای بخش تمرین مکالمه صحیح
• نمایش وضعیت تحصیلی زبان آموز
• نمایش درصد پیشرفت در مهارت های زبان
• دارای ۷ سطح مختلف از مبتدی تا حرفه ای
• امکان مشاهده پیشرفت خود در هر سطح
• رابط کاربری بسیار آسان و روان

یادگیری زبان انگلیسی، زمانی محقق می گردد که تمریناتی مستمرانجام شود. اما بیشتر افراد، این قسمت از یادگیری زبان را به دلیل نداشتن روش و برنامه ی درست، خسته کننده تلقی می کنند و تحقق آن را غیرممکن می بینند. وایت برد به شما کمک می کند تا در کم ترین زمان، بیشترین مطالب را یاد بگیرید.این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا آموزش زبان انگلیسی برای یادگیری مکالمه را با نگاهی نو، مثل یک بازی، هیجان انگیز و سرگرم کننده ببینید.
اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی وایت برد، جزو معدود برنامه های موبایلی است که با رابطی کاربرپسند و بر مبنای استاندارد آموزشی موسسه کمبریج طراحی شده است. وایت برد، معلم همراه شماست و به شما این امکان را می دهد که زبان انگلیسی را به فارسی آنلاین یاد بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی - وایت برد 最近更新为 whiteboard english 申请 Atin ICT, 可用于各种 learning 目的. 其最新版本为 1.0.33 具有 246636 下载. 您可以下载 آموزش زبان انگلیسی - وایت برد APK 适用于Android.

您可以轻松地从其屏幕截图中提取有关每个应用程序的详细信息。 对其功能以及对它的期望有一个聪明的主意。

规格

执照 自由
要求 Require Android 4.3 and up
语言 中文
分类目录 education, whiteboard, english, learning, learners, grammar
尺寸 18M
1.0.33
更新日期
作者 Atin ICT
资料下载 246636
下载选项 APK
用户评分 3.92 / 5

评论