🗳️Android 开发者?
提交你的 APK
游戏 应用程序
POLOSMART BODYSMART

POLOSMART BODYSMART

  • v1.1.10

POLOSMART BODYSMART应用程序用于通过连接智能蓝牙秤来测量您的体重

POLOSMART BODYSMART uygulaması Akıllı Bluetooth Tartısına bağlanarak kilo ölçme, istatistik tutma ve gözlemleme işlemlerinize yardımcı olur. Uygulama, bluetooth özelliği olan bir akıllı cihaza kurulduğunda kilo, vücut yağı, vücut su yüzdesi, kas yüzdesi ve diğer pek çok parametrelerinizi kapsamlı bir şekilde yönetir, kayıt tutar ve gözlemlemenizi sağlar.

1.tToplam 12 farklı parametre ile detaylı vücut sağlığı analizi yapar.POLOSMART BODYSMART uygulaması Bluetooth bağlantısı ile Smart Vücut Analiz cihazına bağlanarak BIA (Biyoelektrik Impedans Teknolojisi)nden yararlanır. Kullanıcı çıplak ayak ile tartı üzerindeki metal elektrotlara bastığında, içindeki BIA modülü kullanıcının sol ayağından sağ ayağına kadar olan direnci ölçer, Ağırlık, Bmi, Vücut yağ yüzdesi, İç organ yağ yüzdesi, Kas yüzdesi, Kemik yüzdesi, Vücut su yüzdesi, Temel metabolizma gibi 12 çeşit detaylı analiz yapar.

2.tPOLOSMART BODYSMART, aldığı fiziksel göstergeleri istatistik olarak tutar, olumlu ve olumsuz gidişatı raporlar ve buna göre tavsiyelerde bulunur. POLOSMART BODYSMART uygulaması ölçüm verilerinize ulaştıktan sonra , günlük yaşam alışkanlıklarınız için diyet ve egzersiz konusunda tavsiyelerde bulunur.

3.tBirden çok kullanıcı oluşturup Ailece kullanabilme. Bir cep telefonu birden fazla aile üyesi ekleyebilir, sistem otomatik olarak farklı kullanıcıları tanımlar, verileri doğru bir şekilde kaydeder.

MORE

优点

  • bodysmart vucut 应用程序 适用于 Android 手机和平板电脑。
  • 最新版本 1.1.10 发布于.
  • 免费下载 polosmart-bodysmart.apk
  • 114,744+ 安装

缺点

  • 需要 12M 在您的设备上。
  • 可能无法在以下规格的设备上运行:Require Android 4.3 and up

规格

自由的
Android 4.3
简体中文
tools, polosmart, bodysmart, vucut, bluetooth, yuzdesi
12M
1.1.10
TT TEKNOLOJI
114,744
2.30 满分 5 来自 515 选票

Android 免费软件可让您下载 APK 文件安全可靠。
Mobile Network Ltd. © 2022

请注意,本网站使用 cookie 来个性化内容和广告、提供社交媒体功能以及分析网络流量。 请查看我们的隐私政策

Android 是 Google Inc. 的商标。使用此商标须遵守 谷歌权限