🗳️Android-Entwickler ?
REICHE DEINE APK
Dodo - Arkadaş Ara Bul

Dodo - Arkadaş Ara Bul

  • v1.0.1

Mit der Dating-Plattform der neuen Generation Dodo können Sie Ihren sozialen Kreis erweitern.

Dodo - Arkadaş Ara Bul app info

Aradığınız samimi arkadaşlıkları burada bulabilirsiniz
Dodo - Arkadaş Ara Bul, sana yakın yeni ARKADAŞ bulmanı sağlarken, ÖPÜCÜK ve AŞK oyunlarıyla SEVGİLİ bulmanı kolaylaştıracak bir uygulama.
Dodo - Arkadaş Ara Bul ile canın sıkılmaz fotoğraflı mesajlaşma yapabilir ve kendi arkadaş listeni oluşturabilirsin.
Ve bir çok özelliği ile bildiğiniz arkadaşlık uygulamalarından çok daha eğlenceli olan Dodo - Arkadaş Ara Bul ile SOHBET edebileceğin ARKADAŞ belki SEVGİLİ hatta hayatının AŞKINI bulman artık çok kolay!..
SEVGİLİ bulmak istiyorsan ona ÖPÜCÜK gönder.
ÜCRETSİZ ÜYELİK VE KULLANIM, Dodo - Arkadaş Ara Bul ile çok kolay ve ücretsiz olarak üye olabilir, öpücük gönderebilir, SOHBET edebilirsin.
TANIŞMA, ARKADAŞ daveti göndererek veya gelen ARKADAŞ davetlerini kabul ederek kendi arkadaş listeni oluşturabilirsin.
Aradığın AŞK belki çok yakınında ve sadece ona bir ÖPÜCÜK gönder ve onunla hemen SOHBET etmeye başla!..
Dodo - Arkadaş Ara Bul nedir, nasıl çalışır?
İçerisinde bir çok özellik barındıran bir uygulama olan Dodo - Arkadaş Ara Bul de öncelik size uygun arkadaşlar edinmenizi ve onlarla sohbet etmenizi sağlamaktır. Bunu yaparken kullanım kolaylığı ile hiç zorluk çekmeden uygulama içerisinde eğlenebileceksiniz.
- Dodo - Arkadaş Ara Bul kurulduktan sonra hemen facebook ile bağlanabilir veya e-posta hesabınızla yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz. Dodo - Arkadaş Ara Bul facebook duvarınızı kirletmez ve herhangi bir şey paylaşmaz.
- Evet artık bambaşka bir Dünya'ya bağlandınız ve ana ekranınızda, şuan online olan üyeler "Aktif Üyeler", en son üye olan "Yeni Üyeler" ve sizinle aynı semtte bulunan "Yakınımdakiler" ile bütün üyeleri profil fotoğraflarıyla, rumuzlarıyla, yaşı ve bulunduğu şehir ile görebiliyorsunuz.
- İsteğiniz bir üyeyi seçip diğer resimlerini görebilir, ona arkadaşlık isteği gönderebilir veya sıcacık bir Dodo - Arkadaş Ara Bul yani öpücük gönderebilirsiniz.
- Dodo - Arkadaş Ara Bul'de alt tarafındaki kolay kullanım butonlarıyla rahatça gezinebilirsiniz.
- Mesajlar bölümünde en son mesajlaştığınız kişiden sona doğru sıralanmıştır. İstediğiniz kişinin mesajını seçtikten sonra özgürce mesaj yazabilir ve fotoğraf çekip gönderebilirsiniz. İstemediğiniz kişiyi de engelleyebilir ve ondan sonsuza kadar mesaj almazsınız.
- Dodo - Arkadaş Ara Bul "arkadaşlar" bölümünde onay verdiğiniz arkadaşlarınızı ve hemen üst yan menüde size arkadaşlık isteği göndermiş ve sizin onayınızı bekleyen kişiler bulunmakta ve sabırsızlıkla sizden onay beklemektedir.
- Uygulama içerisinde asıl konseptimiz olan "öpücük" bölümüne girdiğiniz zaman Dodo - Arkadaş Ara Bul, size öpücük gönderenleri, sizin öpücük gönderdikleriniz ve karşılıklı öpüştüğünüz üyeleri gösterecek.
- Son olarak "aşk oyunu" bölümünde size uygun üyeler gösterilmekte ve sağa kaydırarak beğenebilir, sola kaydırarak ilgilenmediğinizi belirtebilirsiniz. Karşılıklı beğeniler de sağ üst menü bölümünde görebileceksiniz.
Dodo - Arkadaş Ara Bul ile ÖPÜCÜK GÖNDER, ARKADAŞ BUL, SOHBET ET, SEVGİLİ BUL VE HATTA AŞIK OL!...

MORE

APK files

  • Dodo apk

Videos und screenshots

Im folgenden finden sie kurze videos zur verwendung von Dodo - Arkadaş Ara Bul

WhatsApp Bay ve Bayan Arkadaş Bulmak !! Süper Ötesi

Wenn Sie Probleme beim Installieren von Dodo - Arkadaş Ara Bul, haben, lesen Sie bitte unser Anleitung zur Installation von APK-, XAPK- und OBB-Dateien

APK Spezifikationen

frei
Android 5.0
Deutsch
dating, dodo, arkada, quot, opucuk, expand
5.7mb
APK (Android Package Kit)
1.0.1
WaTime Last Seen Tracker Inc.
62,749
5.00 von 5 ab 1 Stimmen

Mit Android Freeware können sie sicher APK-Dateien herunterladen,
Mobile Network Ltd. © 2023

Bitte beachten Sie, dass diese Website Cookies verwendet, um Inhalte und Anzeigen zu personalisieren, Funktionen für soziale Medien bereitzustellen und den Webverkehr zu analysieren. Bitte lesen Sie unsere Datenschutzerklärung.

Android ist eine Marke von Google Inc. Die Verwendung dieser Marke unterliegt den Google Permissions.