ČHMÚ

Bewertung:
4.6/5 (33 votes)

❤️ Favorit

ČHMÚ

Die offizielle Tschechischen Hydrometeorologischen Instituts Antrag für eine Wettervorhersage für die Tschechische Republik, Warnungen und Aktivität von Zecken

Aplikace ČHMÚ obsahuje předpověď počasí pro ČR s rozlišením až na jeden kilometr, výstrahy před nebezpečnými jevy a předpověď aktivity klíšťat. Předpověď počasí lze zobrazovat pro aktuální polohu i pro uživatelem vybrané a uložené lokality (obce).

Předpověď počasí je přebírána z několika zdrojů: modelu Aladin, krátkodobých předpovědí, textových předpovědí korigovaných meteorologem a radarových údajů.

Výstrahy před nebezpečnými jevy zobrazují přehled výstrah před meteorologickými, povodňovými jevy, požáry a znečištěním ovzduší.

Aktivita klíšťat udává riziko přisátí klíštěte na člověka.

Počasí dnes
Je zobrazena předpověď pro celý den a předpověď po hodinách na následujících 24 hodin pro vybranou lokalitu.
U předpovědi pro celý den je k dispozici maximální denní a minimální noční teplota, ikony oblačnosti pro den a pro noc, dvanáctihodinové srážky za den nebo za noc, maximální rychlost větru za 24 hodin a jeho směr v hodině s maximální rychlostí větru.
Hodinové předpovědi udávají oblačnost ikonou i v procentech, teplotu, směr a rychlost větru.
Otočením obrazovky na šířku jsou údaje pro dnešní a dva následující dny zobrazeny graficky (meteogram).
Údaje vycházejí z modelu Aladin.

Předpověď na šest dní
Předpovědi na první dva dny jsou z modelu Aladin a platí pro vybranou lokalitu. Zobrazují ikonu oblačnosti za den a za noc, nejvyšší denní a nejnižší noční teplotu, množství srážek za 24 hodin, maximální rychlost větru za 24 hodin a jeho směr v hodině s maximální rychlostí větru.
Na další čtyři dni je zobrazena pouze ikona oblačnosti a maximální denní teplota. Tyto údaje vycházejí z krátkodobé předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu.

Radar
Zobrazuje údaje ze srážkového meteorologického radaru za poslední dvě hodiny a předpověď na následující hodinu. Údaje jsou k dispozici jako animace pro celé území ČR s časovým rozlišením 10 minut.

Srážky
Předpověď srážek podle modelu Aladin udává úhrn srážek za jednu hodinu v milimetrech vodního sloupce s plošným rozlišením jeden kilometr. Předpověď zahrnuje období zpracované modelem Aladin. Je aktualizována čtyřikrát denně.

Textové předpovědi na 8 dní
Textové předpovědi mají platnost pro území celé České republiky. Jsou zpracovány meteorology Českého hydrometeorologického ústavu na základě analýzy mnoha zdrojů. Je k dispozici předpověď pro dnešní den, dnešní noc, jednotlivě pro následujících pět dní a výhled na 6. – 8. den.

Výstrahy
Zobrazují přehled výstrah, vydaných Českým hydrometeorologickým ústavem. Pro území každé obce s rozšířenou působností je k dispozici přehled výstrah platných pro její území se stručným popisem a hodinou vydání výstrahy. Jsou vydávány výstrahy na teplotní extrémy, silný vítr, sněhové jevy, námrazové jevy, bouřkové jevy, dešťové srážky, povodňové jevy, požáry, mlhy a znečištění ovzduší.

Aktivita klíšťat
Čím vyšší je stupeň aktivity, tím vyšší je riziko přisátí klíštěte na člověka. Stupnice aktivity klíšťat je rozdělena do deseti stupňů. Předpověď je vydávána od dubna do října vždy v pondělí a ve čtvrtek.

ČHMÚ wurde kürzlich aktualisiert predpoved predpovedi bewerbung durch OKsystem, a.s., das für verschiedene verwendet werden kann jevy zwecke. Seine neueste version 1.9 hat 470289 downloads. Sie können herunterladen ČHMÚ APK für Android jetzt.

Sie können auf einfache Weise detaillierte Informationen zu jeder App aus ihren Screenshots extrahieren. Machen Sie sich ein Bild von den Möglichkeiten und den Erwartungen.

Spezifikationen

Name ČHMÚ
Über Die offizielle Tschechischen Hydrometeorologischen Instituts Antrag für eine Wettervorhersage für die Tschechische Republik, Warnungen und Aktivität von Zecken
Bewertung 4.60 / 5 of 33 votes
Anforderungen Require Android 4.4 and up
Sprache English
Lizenz Frei
Kategorien weather, predpoved, predpovedi, jevy, vystrahy, udaje
Größe 4.9M
Version 1.9
Letztes Update
Autor OKsystem, a.s.
Downloads 470289

KommentareBesten Weather app

Sieh dir die Besten Weather-Anwendungen für Android im June 2022 an. 12 am meisten heruntergeladenen weather-Softwares aller Zeiten an. Sie können auch Abonniere unseren YouTube-Kanal für Bewertungen, exemplarische Vorgehensweisen und Gameplay-Videos.

Rádio Online Česká apk Rádio Online Česká
Höre den Tschechischen Radiosender über das I
Reality.cz apk Reality.cz
Immobilien suchen, jederzeit und überall
Tečka - průkaz bezinfekčnosti COVID apk Tečka - průkaz bezinfekčnosti COVID
Digitalisierung des COVID-Zertifikats der
Tschechisch lernen & sprechen apk Tschechisch lernen & sprechen
Tschechisch lernen mit Mondly: Interaktiver
Česká gramatika apk Česká gramatika
Die Anwendung enthält umfangreiche Tests auf dem
BILLA Czech apk BILLA Czech
Eine Einkaufsliste in unserem Anwendungs ​​Billa,
Autoškola testy 2021 - eTesty apk Autoškola testy 2021 - eTesty
Bereiten Sie sich auf eine Abschlussprüfung in
Restu – Gastronomický průvodce apk Restu – Gastronomický průvodce
Restu ist der größte Führer zu den großen Res