Telefondan Sorgula-Arayan Kim?

Bewertung:
5.0/5 (1 vote)

❤️ Favorit

Telefondan Sorgula-Arayan Kim?

Nummer und Name-Lookup-Verzeichnisdienst Sie in der Türkei tun

Sürekli durmadan arayan numaralara karşı artık sabrın mı kalmadı? Cevapsız çağrıların ve rehberinde kayıt olmayan numaraların kim olduğunu öğrenmek senin de hakkın. Rehberinde kayıtlı olmayan numaralar tarafından sürekli rahatsız edilmek istemeyebilir ve bu durumdan rahatsız olabilirsin. Bu sorununa şimdi çözüm sunuyoruz. Bilmediğin telefon numarasını veya seni kimin aradığını gün içinde cep telefonundan, tabletinden uygulama sayesinde öğrenebilirsin. Numara sorgulama yapabilmek için uygulama arıyorsan eğer doğru adrestesin. Numaradan sorgulama yapabileceğin bir uygulama olan “Telefondan Sorgula” ile seni arayan kişinin kim olduğunu ya da aradığın kişinin telefon numarasını sorgulayabilirsin. Bunun yanında “Telefondan Sorgula” ile aklında yer alan birçok soruya da cevap bulabilirsin. Yüzde yüz sonuç alabileceğin uygulamayı tek tuşla indirebilir, anında sorgulama yaparak rehber servisinden bilgi alabilirsin.

“Telefondan Sorgula” uygulaması; Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veritabanlarında anında tek işlemle bağlanmanı sağlar ve sorgulama işlemini gerçekleştirir. Uygulamanın amacı, gündelik yaşantıda kullanıcılara çözüm sunarak aradıkları bilgiye en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamaktır. RH-018 numaraları lisans belgesine sahip rehberlik hizmeti veren uygulama olan “Telefondan Sorgula”, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından tanınır. Telefonunda bilmediğin numarayı arayan listesinde görünce “Kim Aramış?”, “Arayan Kim” diye merak edersin. Bu tarz sorularının aklından çıkması için arayan kişinin kim olduğunu öğrenebilirsin. Tanıdığın birinden bir telefon bekliyor olabilirsin. Acil bir ihtiyacı olan bir tanıdığından aranmış da olabilirsin. Bu durumu en iyi şekilde “Telefondan Sorgula” sayesinde öğrenebilirsin.
Uygulamayı indirmek ücretsiz olup uygulamanın kullanımı karşılığında ise her sorgulama başına ücret talep edilmektedir. Dijital sorgulamaların için her bir sorgulama bedeli vergiler dahil 7TLdir. BTK onaylı bir servis olduğu için telefon ve tabletine indirerek güvenle sorgulama yapabilirsin. “Telefondan Sorgula”, Türkiye sınırları içinde hizmet veren ve her zaman numara sorgulayabileceğin bir servistir.

“Telefondan Sorgula” uygulaması ile şehir, ad, soyad bilgisi üzerinden eski arkadaşlarının, eski dostlarının, akrabalarının güncel telefon numaralarını öğrenme imkanını yakalarsın. Çok uzun yıllar geçse dahi memlekete gittiğinde çocukluk arkadaşların ile karşılaşabilir ve iletişim için telefon numarasını almayı unutabilirsin. Tekrar iletişime geçmek için çok geç değil. Bu durumda isimden numara sorgulama yaparak kolayca numarasını öğrenebilirsin. Uygulamamız ile bu işlemi saniyeler içinde gerçekleştirmeye ne dersin?
Uygulama üzerinden numara sorgulama, isim sorgulama yapabilirsin.

Tek tıkla uygulamayı indirerek kişi sorgulama yapabilir, bilinmeyen numaraları sorgulayabilirsin. Üstelik sıra beklemeden, yorulmadan rehber servisi olan “Telefondan Sorgula” uygulamasını güvenle kullanabilirsin. BTK onaylı rehberlik servisi ile aradığın bilgiye hemen ulaşabilirsin.

Soruların ve görüşlerin için mail adresimiz:
info@11833.com.tr
MH: +908502200370

Telefondan Sorgula-Arayan Kim? wurde kürzlich aktualisiert telefondan sorgulaarayan bewerbung durch Jan Iletisim Teknolojileri, das für verschiedene verwendet werden kann sorgulama zwecke. Seine neueste version 2.20 hat 904 downloads. Sie können herunterladen Telefondan Sorgula-Arayan Kim? APK für Android jetzt.

Sie können auf einfache Weise detaillierte Informationen zu jeder App aus ihren Screenshots extrahieren. Machen Sie sich ein Bild von den Möglichkeiten und den Erwartungen.

Spezifikationen

Name Telefondan Sorgula-Arayan Kim?
Über Nummer und Name-Lookup-Verzeichnisdienst Sie in der Türkei tun
Bewertung 5.00 / 5 of 1 votes
Anforderungen Require Android 4.0.3 and up
Sprache English
Lizenz Frei
Kategorien tools, telefondan, sorgulaarayan, sorgulama, icin, uygulama
Größe 3.5M
Version 2.20
Autor Jan Iletisim Teknolojileri
Downloads 904

KommentareBesten Tools app

Sieh dir die Besten Tools-Anwendungen für Android im May 2021 an. 12 am meisten heruntergeladenen tools-Softwares aller Zeiten an. Sie können auch Abonniere unseren YouTube-Kanal für Bewertungen, exemplarische Vorgehensweisen und Gameplay-Videos.

Nuumara apk Nuumara
Nuumara zeigt, wer Sie anruft, auch wenn es nicht
Libya Mobile Lookup apk Libya Mobile Lookup
LMLookup können Sie in Libyen Handynummern
Free License Plate Lookup and Vehicle VIN Report apk Free License Plate Lookup and Vehicle VIN Report
Statuskennzeichen scannen und nachschlagen, um
HLR Lookup apk HLR Lookup
Einfache Anwendung den Standort nach der
Caller ID - Who Called Me, Call Blocker apk Caller ID - Who Called Me, Call Blocker
Identifizieren Sie den echten Anrufernamen,
Reverse Lookup apk Reverse Lookup
Unbekannte Anrufer schnell und einfach
Who - Caller ID, People & Phone Lookup, Spam Block apk Who - Caller ID, People & Phone Lookup, Spam Block
Betrug, Telemarketer, Betrug und Robocalls
Caller ID Name & Address - Phone Number Lookup apk Caller ID Name & Address - Phone Number Lookup
Finden Sie unbekannte Anruferinformationen und
KeyChord Lite apk KeyChord Lite
Ein dynamisches Nachschlagewerk für
Background Check | Instant Checkmate apk Background Check | Instant Checkmate
Hintergrundüberprüfung und Personensuche - Suchen
U+통화도우미 apk U+통화도우미
Einstellungen ändern Rufen Convenience / /
Look Up apk Look Up
Unterstützt Englisch, Italienisch, Spanisch,
怪物彈珠 apk 怪物彈珠
„Free Katapult Jagd RPG Hand Tour“ Monster Str
Se Hvem apk Se Hvem
Volle Kontrolle über unbekannte Nummern und ganz
Ping & DNS apk Ping & DNS
Ping, Traceroute, DNS, WHOIS, HTTP Header, SSL
Who calls Caller name id, Safe calls SMS Blacklist apk Who calls Caller name id, Safe calls SMS Blacklist
Unbekannte Nummer suchen Blockieren Sie