11860

Rating: 5.0/5 (1 vote)

❤️ Favorite

11860 for Android

v2.20

Key features of 11860

  • İsim, Numara, Telefon Sorgula, unknown, number, name, query, learn, who, looking, name
  • Updated on Mar 12, 2020
  • 11860 APK is available for free download

App description by Jan Iletisim Teknolojileri

Numaradan İsim Sorgula
İsimden Numara Sorgula

Avea, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone veritabanlarına anında ve tek işlemle bağlanır.
Operatörlere ayrı ayrı mesaj atmanız gerekmez!

11860 Rehberlik Hizmetleri; isimden numara, numaradan isim sorgulama işlemlerini yapabileceğin BTK onaylı bir servistir.
Bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu öğrenmenin en kolay yoludur. İsimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama işlemlerini yapabilirsin.

11860 uygulaması 118’ rehberlik hizmeti servislerinin veri tabanı ile aynı düzeyde çalışır. Türk Telekom, Turkcell, Vodafone veritabanlarında anında tek işlemle bağlanarak sorgulama yapmanı sağlar. Kullanıcıların gündelik yaşantısını kolaylaştıran çözümler sunarak ihtiyaç duydukları bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmalarına da yardımcı olur. Ayrıca Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından RH-018 numaralı lisans belgesine sahip rehberlik hizmeti veren uygulamadır. Cep telefonuna uygulamayı indirerek “Arayan Kim?”, “Kim Arıyor?” gibi sorularının cevabını hemen alabilirsin.

11860 uygulaması bilinmeyen numaraları öğrenmende sana kapı açıyor. Uygulamayı indirmesi ücretsiz, uygulamanın kullanımı ise sorgulama başına ücret talep eder. 11860 uygulaması Türkiye sınırları içerisinde hizmet veren ve sorgulama işlemini her zaman telefonunda ve tabletinde gerçekleştirebileceğin numaradan isim ve isimden numara sorgulama servisidir.

Rehberinde kayıtlı olmayan bir numaranın seni aradığında kimin aradığını elbette merak edersin. Belki tanıdığın bir kişi olabilir ve acil durumda sana ihtiyaç duyabilir. Bu durumda cep telefonunda bulunan uygulama sayesinde numaradan isim sorgulama yapabilirsin.
11860 uygulamasını indirerek ad, soyad ve şehir bilgisi üzerinden aradığın kişinin telefon numarasını öğrenme imkana sahip olursun. İsimden numara sorgulama yaparak arkadaşlarının, dostlarının, akrabalarının güncel telefon bilgisine ulaşabilirsin.

11860’ı arayarak yapacağın görüşmelerin ücreti, tüm operatörler için vergiler dahil dakikası 7TLdir. Ücretlendirme periyodu ise 60 saniyedir. Dijital sorgulamalarınız için her bir sorgulama bedeli vergiler dahil 7TLdir.

Sorularınız ve görüşleriniz için mail adresimiz:
info@11860.com.tr
MH: +908502200370

11860 is recently updated numara telefon application by Jan Iletisim Teknolojileri, that can be used for various sorgula purposes. Its latest version 2.20 has 575 downloads. You can download 11860 latest APK for Android right now.

Specifications

License Free
Requirements Require Android 4.0.3 and up
Language English
Categories tools, numara, telefon, sorgula, play, treat
Size 4.7M
Version 2.20
Audience
Publish Date
Author Jan Iletisim Teknolojileri
Downloads 575
Download options APK
User Rating 5.00 / 5

Comments11860 alternatives

If you like Tools apps like this you may also check those 6 alternative free APK downloads for Android. You can as well subscribe to Android Freeware YouTube channel for reviews, walkthroughs and gameplay video.

Telefon Şaka apk Telefon Şaka
Fun tele secretary jokes with female voices
Telefon Şakası apk Telefon Şakası
To make phone jokes with real human voices 😂
Caller ID & Number Locator apk Caller ID & Number Locator
Caller ID, fraud detection and phone number lookup
Caller ID Name & Address - Phone Number Lookup apk Caller ID Name & Address - Phone Number Lookup
Find unknown caller information & show
Upcall apk Upcall
Unknown Caller Identifier, Unknown numbers end