2020 YKS Üniversite Taban Puanlar Başarı Sırası

Rating: 5.0/5 (1 vote)

❤️ Favorite

2020 YKS Üniversite Taban Puanlar Başarı Sırası for Android

v1.00

Key features of 2020 YKS Üniversite Taban Puanlar Başarı Sırası

  • YKS 2019/2020 preference program which searches on the basis of university base scores.
  • Updated on Jul 31, 2020
  • 2020 YKS Üniversite Taban Puanlar Başarı Sırası APK is available for free download

App description by Luthieroid Labs

2013 yılından bu yana her sene ÖSYM'nin en güncel verilerine göre güncellenerek yayınlanmakta olan 2020 YKS sınavı üniversite taban puanları uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde üniversite tercihlerinizi yaparken ya da YKS üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık aşamasında olduğunuz bu dönemde hedeflerinizi belirlerken; ÖSYM'nin yayınlamış olduğu pdf dosyasından bakmak yerine, kendi telefonunuz ya da tabletiniz içerisinden kolaylıkla üniversitelerin ve üniversite taban puanlarının aramasını yapabileceksiniz. Hem lisans hem de yüksek lisans bölümlerinin tamamının taban puan bilgileri ile 4 yıllık fakültelere bağlı bütün bölümler için başarı sıraları uygulamamızda mevcuttur.

Geçen senelerde ücretli olarak yayınlamış olduğumuz uygulamamızı sizlerden gelen talepler doğrultusunda bu sene tamamen ücretsiz olarak yayına aldık. İçeriğinde sizleri sıkmayacak ölçüde reklam barındıran uygulamamız telefonunuza uygulama ile birlikte kurulan veritabanındaki kayıtları sorguladığı için herhangi bir şekilde Internet bağlantısına ihtiyaç duymaz. Eğer reklamların görüntülenmemesini isterseniz, uygulamamızı cihazınız Internet bağlantısına kapalı iken çalıştırmanız yeterli olacaktır.

2019-2020 dönemi YKS üniversiteye giriş sınavları sonrasında üniversite tercihlerinizi yaparken üniversite taban puanlarını rahat bir biçimde listeleyebilmenizi sağlayacak uygulamamızın bu son ve en güncel verilerle yeniden düzenlenmiş versiyonu için görüş ve önerilerinizi duymak isteriz. Önerileriniz doğrultusunda geliştirme çalışmaları yapılmaya devam edilecektir.

Uygulamanın içerisinde, ÖSYM'nin 19.09.2019 tarihinde yayınladığı en güncel verilere göre bütün yüksek öğretim programlarını; üniversite bazında, bölüm bazında, puan türü bazında ve şehir bazında ayrı ayrı inceleyebilirsiniz.

Uygulama içerisinde 2 yıllık önlisans ve 4 yıllık lisans programlarını ayrı ayrı görüntülersiniz. Bu tercihinizi yaptıktan sonra dilediğiniz yüksek öğretim programının; Program Kodu, Üniversite, Bölüm, Puan Türü, Kontenjan, Taban Puan, Tavan Puan, Şehir verilerine, sıralama ve filtreleme seçenekleri ile birlikte ulaşırsınız. Seçtiğiniz arama türüne göre listelediğiniz bölümleri taban puanlarına göre artan/azalan şekilde sıralayabilir ve eğer isterseniz listelenen sonuçları İkinci Öğretim, İngilizce, Ücretli, Tam Burslu, %25 Burslu, %50 Burslu, %75 Burslu seçeneklerine göre filtreleyebilirsiniz.

ÖSYM tarafından 2019 YKS sonrası yayınlanmış dokümanlardaki bütün veriler uygulamayı yüklediğinizde telefonunuza veritabanı olarak kurulur ve siz bu veritabanı üzerinden yüksek öğretim programlarının bilgilerine ulaşırsınız. Dolayısıyla uygulamayı telefonunuza bir defa kurduktan sonra, Internet bağlantısına ihtiyaç duymayacaksınız.

Uygulama içindeki filtreleme seçeneği aramalarınızı daraltmanızda size yardımcı olacaktır. Örneğin özel üniversitede tam burslu okumak isteyen bir aday, arama sonuçlarına göre listelediği üniversitelerin ilgili bölümlerini Filtreleme butonuna tıklayarak Tam Burslu seçeneğini seçtikten sonra yalnızca tam burslu programları listeleyebilecektir. Ya da İngilizce eğitimi almayı mutlaka isteyen bir aday, arama sonuçlarını Filtreleme butonuna tıklayarak İngilizce seçeneğini seçtikten sonra filtreleyebilecek ve yalnızca İngilizce programları görebilecektir. Aynı şekilde, Tam Burslu ve İngilizce tercihlerini birlikte de filtreleyebilirsiniz.

Üniversite tercihlerinizi yapmanızda size yardımcı olacak ve üniversite taban puanları bilgisine Internet bağlantısına gerek duymaksızın istediğiniz an erişmenizi sağlayacak bu uygulamamız, sizlerden gelecek öneriler doğrultusunda güncellenmeye ve geliştirilmeye devam edecektir.

Herkese başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.

2020 YKS Üniversite Taban Puanlar Başarı Sırası is recently updated niversite taban application by Luthieroid Labs, that can be used for various puanlar purposes. Its latest version 1.00 has 919 downloads. You can download 2020 YKS Üniversite Taban Puanlar Başarı Sırası latest APK for Android right now.

Specifications

License Free
Requirements Require Android 4.1 and up
Language English
Categories education, niversite, taban, puanlar, baar, sras
Size Varies with device
Version 1.00
Audience
Publish Date
Author Luthieroid Labs
Downloads 919
Download options APK
User Rating 5.00 / 5

Comments2020 YKS Üniversite Taban Puanlar Başarı Sırası alternatives

If you like Education apps like this you may also check those 6 alternative free APK downloads for Android. You can as well subscribe to Android Freeware YouTube channel for reviews, walkthroughs and gameplay video.

Güncel YKS Tercih Robotu (2020 Güncel) apk Güncel YKS Tercih Robotu (2020 Güncel)
Ad-free RDS, TYT and AYT Preference Robot and
Cric Buddy - Cricket Matches, Scores, IPL 2020 apk Cric Buddy - Cricket Matches, Scores, IPL 2020
Live Cricket App to follow Scores IPL 2020 Ball
Lunar Calendar 2020 apk Lunar Calendar 2020
☯️ Lunar Calendar 2020 base on moon calendar, yin
My BASE apk My BASE
Monitor, manage and control your BASE call plan
마구마구 2020 apk 마구마구 2020
Magu Mag 2020 2020 Grand Open! Enjoy'Exciting
Bus Simulator 2019 New Game 2020 -Free Bus Games apk Bus Simulator 2019 New Game 2020 -Free Bus Games
Multiplayer Uphill New game 2020 Bus game as a