İzmirim Kart - Dijital Kart

İzmirim Kart - Dijital Kart

  • Update
  • 1.0.32
İzmir İnovasyon ve Teknoloji A.Ş.

İzmirim Kart APK - Live your wildest dreams in OneState RP - Life Simulator by immersing yourself into an open world full of endless opportunities.

The İzmirim Kart apk file is available for free download without modifications. We have checked the İzmirim Kart apk file for viruses and can guarantee its authenticity. Are APK files Safe and Legal?.


İzmirim Kart travel app

Siz değerli okuyucularımızın ulaşım konusunda yaşadığı problemleri sizinle paylaşmak isterim. Hayatımızın her anında doğru iletişim aracıyla hızlı bir şekilde bilgi edinebiliriz. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan İzmirim Kart-Dijital Kart uygulaması tam da bu noktada devreye giriyor.

İzmir'de toplu taşımaya binen hemen herkesin elinde bir İzmirim Kart vardır. Ancak bazen bakiyemizi yetiştiremeyebiliriz veya kartımızı yanımıza alamayabiliriz. Tam da bu noktada dijital kart seçeneği İzmirimKart uygulaması ile hayatımızın kurtarıcısı oluyor.

Uygulama sayesinde kullanıcılara toplu taşıma araçlarının bilgileri, durak bilgileri ve seferler hakkında detaylı bilgi sahibi olunabiliyor. Bunun yanı sıra, Dijital Kart özelliği sayesinde kullanıcılar sanal bir ulaşım kartı oluşturarak toplu taşıma araçlarından bakiye düzenlemesi yapabiliyor.

Uygulamayı indirdiğinizde yapmanız gereken ilk şey, kayıt olup dijital kartınızı oluşturmak. Burada uygulama sizden birkaç kişisel bilgi isteyecek. Bu bilgiler sayesinde özel tekliflerden yararlanabilirsiniz. Artık kartınız hazır, bakiyenizi doldurup dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan uygulamada, İzmir'in farklı noktalarında gezmek isteyenler seyahat planlamalarını yaparak en hızlı ve doğru ulaşım yollarını bulabilirler. Dijital karttan bakiye kontrolü yapmak da oldukça pratik.

Ancak, uygulamanın tam olarak kullanılması için internet bağlantısı gerekiyor. Bu nedenle, İzmir'de bulunan yerli ve yabancı turistlerin uygulamayı kullanabilmesi için Wi-Fi noktalarına erişim sağlamaları gerekiyor. Ayrıca uygulama sadece Android cihazlarda çalışıyor. iOS için henüz bir sürümü mevcut değil.

Sonuç olarak, İzmirimKart-Dijital Kart uygulamasının büyük şehir yaşamındaki en önemli problemlerden biri olan ulaşım sorununa çözüm sunduğunu söyleyebilirim. Uygulamayı indirerek gerçek zamanlı sefer bilgilerine erişebilir, dijital kartınız sayesinde kolayca ulaşım yapabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte, uygulamanın internet bağlantısı gerektirdiği unutulmamalı. İzmirimKart-Dijital Kart uygulaması ile ulaşımda kolaylık sağlamak için siz de hemen indirin ve kullanmaya başlayın!

Reviewed By:
Veselin Nedev

Editor

APK Files

İzmirim Kart is Android travel app that can be downloaded in APK (Android Package) file format.

Share this app

Download the latest version

If you are having trouble installing İzmirim Kart - Dijital Kart, please check out our guide on how to install APK, XAPK and OBB files

İzmirim Kart Specifications

Android 5.0
travel
17.7mb
APK (Android Package Kit)
1.0.32
İzmir İnovasyon ve Teknoloji A.Ş.
77,721
English
5.00 out of 5 from 1 votes

AndroidFreeware APK Store helps you download popular Android mobile games and apps in APK file format, safe and secure.
Mobile Network Ltd. © 2023

Please note that this site uses cookies to personalise content and adverts, to provide social media features, and to analyse web traffic. Please check our Privacy Policy.

Android is a trademark of Google Inc. Use of this trademark is subject to Google Permissions.