🗳️Android Developer ?
SUBMIT YOUR APK
Games Apps
GeziBilen

GeziBilen

  • v1.0.6

Thousands of Free Special Contents are Waiting for You in 20 Cities in Turkey.

GeziBilen app info

Seyahat deneyimleriniz sınırlı kalmasın. GeziBilen, seyahatlerinizde dijital gezi rehberiniz olacak. Doğal güzellikleri, müzeleri, tarihi yerleri ve dini mekanları bizimle keşfedin. 20 şehirde 2 bin 500 gezi noktası ve 185 özgün tematik rota ile seyahat deneyiminizin sınırları ortadan kalkacak. Üstelik bu rotaların her birini Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça olarak 4 farklı dilde okuyabilir, dinleyebilir yada navigasyon modülümüz sayesinde yerinde deneyimleyebilirsiniz.

Daha önce gittiğiniz şehirlerde hiç tarihi mekanları ya da doğal güzellikleri gezerken o yerlerin detaylı bilgilerini merak ettiniz mi? Kesinlikle genel geçer, her gün değişen ve doğruluğundan emin olamadığınız internet bilgilerinden bahsetmiyoruz. Her biri resmi makamlarca edinilmiş bilgilerden derlenen ve asla sıkıcı olmayan bir dili kastediyoruz.

Sizlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak olan Sanal Rehberiniz GeziBilen, her daim cebinizde duran dijital gezi kütüphaneniz olmaya aday. Çevrimdışı da kullanabileceğiniz GeziBilen’ de dilerseniz gezdiğiniz yerleri, çektiğiniz fotoğrafları kendi profilinizde paylaşabilir, arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, tüm gezilerinizi birer oyuna çevirip, her seyahatinizde bizden ayrı bir rozet kazanabilirsiniz. Üstelik bu rozetler sayesinde sizlere sunulacak ayrıcalıklardan da faydalanabilirsiniz.

Bir şehre gittiğinizde o şehrin sakini gibi hissetmek, internetteki binlerce sitede uzun uzadıya gezilecek yerlerin listesini yaparak vakit kaybetmek istemiyorsanız GeziBilen tam sizin için tasarlandı.

MORE

APK files

  • GeziBilen apk

If you are having trouble installing GeziBilen, please check out our guide on how to install APK, XAPK and OBB files

APK Specifications

free
Android 5.0
English
travel, local, gezi rehberiniz, sayesinde, tarihi, sizlere
134M
APK (Android Package Kit)
1.0.6
Bilen Bilişim Teknolojileri
196
4.90 out of 5 from 50 votes

AndroidFreeware helps you download APK files in Android Package file format, safe and secure.
Mobile Network Ltd. © 2023

Please note that this site uses cookies to personalise content and adverts, to provide social media features, and to analyse web traffic. Please check our Privacy Policy.

Android is a trademark of Google Inc. Use of this trademark is subject to Google Permissions.