Garaj App

Rating: 5.0/5 (1 vote)

❤️ Favorite

Garaj App for Android

v1.10

Key features of Garaj App

  • Car Parking Gate and Barrier Control Application
  • Updated on Sep 27, 2020
  • Garaj App APK is available for free download

App description by Duman Arge Bilişim

GARAJ APP, otopark bariyeri veya kapıları, garaj kapılarının mobil cihazlar üzerinden kontrol edilmesini sağlayan bir uygulamadır.

Garaj app sayesinde otopark kumandası olmadan aracınız ile garaj giriş çıkışlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Garaj app uygulaması kullanım bakımından son derece basit ve hızlı bir uygulamadır.

Garaj app kullanım alanları ;

•tGarajlar

•tOtopark bariyerleri

•tOtopark kapıları

Garaj app uygulaması sayesinde garaj giriş çıkış kayıtlarını tutabilir, kullanıcıların giriş çıkış kayıtlarına mobil uygulama veya web yönetim paneli sayesinde kolaylıkla erişebilirsiniz. Garaj app uygulaması ile birden fazla garaj kapısı, otopark kumandası ve otopark kapısını kontrol edebilirsiniz. Garaj app uygulaması tüm garaj kapısı modelleri ile uyumludur.

Kullanım Kolaylığı sayesinde birden fazla garaj kapısını tek bir mobil uygulama sayesinde kumanda edebilirsiniz.

Evinizin ve iş yerinizin garaj giriş çıkışlarını tek uygulamada yapın!

Garaj app uygulması sayesinde ev ve işyerlerinde bulunan garaj kapılarını kumanda etmek son derece kolay, tek yapmanız gereken garaj app uygulamasını indirerek yönetmek istediğiniz garaj kapılarını tanımlamızdır bu sayede mobil uygulamaya giriş yaparak otopark kapılarını tek bir uygulama sayesinde anında kontrol edebilirsiniz. Garaj app uygulaması ile otopark giriş çıkış kapılarınızı favoriye ekleyerek istediğiniz kapılara hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Garaj app uygulaması nasıl kullanılır ?

Garaj app uygulaması, kullanıcı tanımı yapılarak kullanımaktadır, kullanıcı tanımını web yönetim paneli (garaj.xenonsmart.com) üzerinden yapılarak kullanıcıların, Adı Soyadı ve telefon numaraları girilmesi gerekmektedir. Garaj app web yönetim paneline girilen kullanıcılar mobil uygulamaya giriş yaparken sisteme kayıt olan telefon numaralarına gelecek olan doğrulama sms’inden sonra kullanmaya başlayabilirler.

Web Yönetim Paneli

Garaj.xenonsmart.com üzerinden size özel olarak tanımlanacak olan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak kumanda etmek istediğiniz garaj kapılarını ekleyebilir, ve bu garaj kapılarına kullanıcı tanımlayarak mobil uygulama üzerinden erişime açabilirsiniz. Garaj app web yönetim paneli tamamıyla mobil uygulamaya özel olup sadece kullanıcılarımızın erişimine açık bir yapıya sahiptir.

Favori Ekleme

Garaj app uygulaması ile sisteminize tanımlayacağınız garaj kapılarını veya otopark bariyerlerini favorilerinize ekleyerek daha hızlı ulaşabilirsiniz bu sayede açma istediğiniz otopark veya garaj kapısına tek tuşla ulaşabilirsiniz.

Giriş-Çıkış Kayıtları

Garaj app uygulaması sayesinde kullanıcılar veya uygulama yöneticileri garaj girişi çıkış kayıtlarına uygulama veya web yönetim paneli üzerinden kolaylıkla erişebilir.

Garaj App is recently updated garaj otopark application by Duman Arge Bilişim, that can be used for various sayesinde purposes. Its latest version 1.10 has 7372 downloads. You can download Garaj App latest APK for Android right now.

Specifications

License Free
Requirements Require Android 4.0.3 and up
Language English
Categories lifestyle, garaj, otopark, sayesinde, mobil, giris
Size 2.8M
Version 1.10
Audience
Publish Date
Author Duman Arge Bilişim
Downloads 7372
Download options APK
User Rating 5.00 / 5

CommentsGaraj App alternatives

If you like Lifestyle apps like this you may also check those 6 alternative free APK downloads for Android. You can as well subscribe to Android Freeware YouTube channel for reviews, walkthroughs and gameplay video.

New Police Car Driving 2020 apk New Police Car Driving 2020
Car Parking Games 3D, Let's play Multi Level
GATE Exam Preparation App for ME,CE,EE,ECE,CS,IN apk GATE Exam Preparation App for ME,CE,EE,ECE,CS,IN
Video Lectures, Mock Tests, Job Notifications for
Multi Level Car Parking Games apk Multi Level Car Parking Games
3D Games 2020, Play car parking 3d game in this
Crazy Traffic Police Car Parking Simulator 2020 apk Crazy Traffic Police Car Parking Simulator 2020
Get ready for challenging Police Car Parking
Street Car Parking 3D 2 apk Street Car Parking 3D 2
Most Addictive Parking Game to Stimulate your
PARK NOW apk PARK NOW
Parking with Europe's No. 1 Parking App, Pay for