🗳️Android Developer ?
SUBMIT YOUR APK
Games Apps
Empik Foto - tisk fotek

Empik Foto - tisk fotek

  • v1.47.0

Aplikace Empik Photo is the quick and easy way to produce images.

Empik Foto - tisk fotek app info

Vyvolání fotek ještě nebylo tak rychlé a jednoduché. S aplikací Empik Foto za pár chvíl objednáte fotografie, vytvořite projekt fotoknihy, vykouzlíte z fotky obraz na plátně anebo připravíte perfektní dárek pro blízkou osobu.

Naše appka Vám poskytne řádu možností, jako jsou úprava fotek a použití různých filtrů. Náš editor fotek nabízí i možnost vytvořit koláže z fotek, které pak vyvoláte jako fotografie nebo použijete u přípravy fotoknihy nebo fotodárku.

Podívejte se na naše produkty!

VYVOLÁNI FOTEK
Proměňte své vzpomínky v fantastické, kvalitní fotky. S naší pomocí vyvoláte fotky doslova během 3 minut. Budeme se snažit, aby Vám Vaše galerie fotografií udělala radost co nejdřív.

Fotky můžete objednat v oblíbeném formátu: od malých fotografií na doklady přes nejoblíbenější formát 10x15 do velkých digitálních snímků formátu 30x45 cm. Použiváme nejkvalitnější materiály a stroje, aby Vaše fotky měly tu perfektní ostrost a barevní hloubku.

FOTOKNIHY
Fotokniha je více než album. Je to Váš příběh formou fotografií, dovolí Vám uchovat nejvzácnější vzpomínky v nejkrásnější podobě. Fotokniha je skvělá památka a výjimečný dárek na Valentýna, k narozeninám, k výročí svatby a pro každou příležitost.

OBRAZY
Pokud chcete vytvořit z fotky obraz na plátně, naše appka je správnou volbou. Tiskneme fotoobrazy ve 3 formátech (čtverec, na výšku, na šířku) a až 10 různých velikostech. Ověřte možnosti appky Empik Foto. Tiskněte jednotlivé snímky nebo vytvořte koláž fotek. Rozhodujete pouze Vy. Fotoobraz na plátně bude krásným dárkem pro blízké a skvělou památkou.

PLAKÁTY
Plakát je skvělým řešením, pokud potřebujete oživit svůj byt. Naše plakáty tiskneme na velmi kvalitním fotografickém papíru s gramáží 270 g. Můžete zvolit jednu fotku nebo vytvořit zajímavou koláž. Naše plakáty můžete tisknout ve 3 formátech (čtverec, na výšku, na šířku) a až 10 různých velikostech.

HRNEČKY
Hrneček s fotkou je ideální dárek pro blízké a skvělá památka. V appce Empik Foto na Váš čekají 4 typy hrnečků: bílý, bílý s barevným vnitřkem a uchem, hrneček se lžičkou a magický hrneček, který mění barvu pod vlivem tepla. Všechny hrnečky mají objem 330 ml a jsou vyrobené z lesklé keramiky.

MĚKKÉ FOTOKNIHY
Měkká fotokniha je velmi pohodlná alternativa pro klasickou fotoknihu, díky měkké vazbě (gramáž 200 g/m2) bude vždycky po ruce. Dostupná ve 3 rozměrech: 15x20, 20x20 a 20x30. Osvědčí se i v obchodu jako produktový katalog nebo portfolio služeb.

Podívejte se na naše další produkty:

FOTOPANELY
KALENDÁŘE
PUZZLE
TAŠKY
KRYTY NA MOBIL
POLŠTÁŘKY
MAGNETKY
PŘÍVĚSKY

Jak vyvolat fotky s appkou Empik Foto?

· nainstalujte appku,

· zvolte produkt, o který máte zájem,

· přidejte fotku z mobilního zařízení, svého Facebooku nebo Disku Google,

· zvolte způsob doručení,

· čekejte na objednáne produkty nebo informaci o doručení Vaši objednávky na výdejní místo.

Způsoby doručení

Zvolené produkty můžete vyzvednout na jednom z 10 tisíc výdejních míst. Můžete také objednat doručení domů. Nezávisle na zvoleném způsobu, pro objednávky nad 700 Kč doručení je úplně zdarma.

Empik Foto je vášeň a radost z tvoření, která se projevuje v popularitě a důvěře. Pouze v roce 2020 jsme pro Vás vytiskli nad 130 milionů fotek! Stáhněte si mobilní appku, připojte se k nám, tvořte a odebírejte fotky a fotoprodukty kdykoliv a kdekoliv chcete!

MORE

APK files

  • Empik Foto apk

Walk-through video

Following are short videos of how to use Empik Foto vyvoln app.

Coldplay - Hymn For The Weekend (Official Video)

If you are having trouble installing Empik Foto - tisk fotek, please check out our guide on how to install APK, XAPK and OBB files

APK Specifications

free
Android 6.0
English
photography, empik, foto, vyvoln, fotek, fotoknihy
103.0mb
APK (Android Package Kit)
1.47.0
Empik S.A.
144,415
5.00 out of 5 from 1 votes

AndroidFreeware helps you download APK files in Android Package file format, safe and secure.
Mobile Network Ltd. © 2023

Please note that this site uses cookies to personalise content and adverts, to provide social media features, and to analyse web traffic. Please check our Privacy Policy.

Android is a trademark of Google Inc. Use of this trademark is subject to Google Permissions.