🗳️Android Developer ?
SUBMIT YOUR APK
Games Apps
In-počasí

In-počasí

  • vVARY

Free and ad-free application with weather information and a wide range of widgets

In-počasí latest version

In-počasí je oblíbená česká aplikace, která zobrazí aktuální teplotu venku a předpověď počasí. Údaje jsou aktualizovány každých 30 minut a odpovídají tak vždy skutečným naměřeným hodnotám v daném místě. Aplikace nabízí bohaté množství widgetů s informacemi o počasí, času, budíku či svátků. Nechybí ani denně aktualizované předpovědi. To vše je zasazené v příjemném a přehledném designu.

Vlastnosti:

- zobrazení aktuální teploty, vlhkosti, srážek, směru a rychlosti větru

- předpověď počasí na 9 dní

- podrobná předpověď na následujících 24 hodin

- klimatické údaje u jednotlivých meteorologických stanic (rekordy, archiv počasí)

- k dispozici je více než 5000 lokalit z ČR

- widgety s aktuálním počasí, předpovědí, časem, svátky či budíkem

- zobrazení astronomických údajů (Slunce a Měsíc)

- zobrazení radarových snímků včetně přesné předpovědi na 90 minut

Podrobné předpovědi

Na 24 hodin dopředu v aplikaci naleznete podrobné předpovědi po třech hodinách, které nabídnou ucelený pohled na očekávané počasí v nejbližší době (zahrnují předpověď stavu počasí, teploty, úhrnu srážek a větru). Nechybí samozřejmě ani předpověď na další dny, ale již jen v souhrnném stavu pro celý den.

Nejhustší síť meteorologických stanic

Aplikace data stahuje z husté sítě meteorologických stanic v Česku. Vedle profesionální stanic využívá také soukromé stanice umístěné po celém Česku. V aplikaci se tak vždy díváte na přesné a aktuální údaje změřené v daném místě.

Widgety

Aplikace nabízí celou řadu widgetů na plochu vašeho telefonu. Díky widgetům se dozvíte nejen aktuální teplotu venku a předpověď na další dny, ale i aktuální datum, svátek a čas. Největší formát widgetu zobrazuje hodiny, aktuální teplotu, svátek, datum, počasí na dnešní den a aktualitu. Informace o počasí budete mít vždy po ruce.

Radar

Přesný vývoj srážek si můžete v aplikaci prohlížet pomocí dat z radarů, které zachycují vývoj srážek. Data jsou aktualizována každých 10 minut. K dispozici je i předpověď radaru na následující hodinu.

Předpovědi tvořené českými meteorology

Předpovědi jsou pravidelně aktualizovány a připravovány meteorology z portálu In-počasí. Data pro aplikaci tak vznikají přímo v České republice a jsou pravidelně kontrolovány. Aplikace využívá hustou síť meteorologických stanic po celém našem území. V jejich blízkém okolí se v aplikaci zobrazuje aktuální teplota venku na desetinu stupně přesně.

MORE

Walk-through video

Following are short videos of how to use In-počasí predpovedi app.

In-Počasí - s parádním widgetem

3 nejlepší aplikace | Počasí

Pros

  • A weather predpovedi app available for Android phones and tablets.
  • The latest version VARY released on .
  • Free download of in-počasí.apk in Android Package file format
  • 990,492+ installs

Cons

  • It will take 65.7mb on your device.
  • May not run on devices with specifications below following: Require Android Varies with device

APK Specifications

free
Android Varies with device
English
weather, pocasi, aktualni, predpovedi, aplikace, stanice
65.7mb
VARY
InMeteo
990,492
4.30 out of 5 from 15 votes

Comments

What others say about the In-počasí app

Super aplikace, pouzivala jsem roky Accu Weather a bylo dobre ale tato appka je mnohem presnejsi, v lete jsem podle ni chodila k vode i v dny kdy byl hlasen dest v urcitych hodinach, maximalni rozdil mezi predpovedi a skutecnosti byl max hodina, tedy kdyz melo od 16h prset zacalo v 17 a navic jsem na mapce krasne sledovala kam uz se dest priblizil a jestli je treba balit a utikat z koupaliste.Co mi chybi je moznost zmeny odstinu cislic casu a ostatniho pisma, pouzivam pruhledny mod a cislice jsou bile a pisma svetle sede, na svetlem pozadi to zanika, mela jsem appku kde jsem si tazenim nastavila nejen pruhlednost ale i sytost cislic a pisma.
Při přidání widgetu se zobrazí menu s nastavením. Vypnutí notifikace je v záložce Ostatní. Do nastavení se také dostanete kliknutí na widget vpravo vedle minut. Vývojář by si mohl pro příště tyto vtípky s notifikacemi odpustit :-). Jinak perfektní aplikace.
Vyborna aplikace jen pod adroidem v5.x je trosku problem s widgety. Zobrazuji se spravne ale ne cele, spodni cast widgetu je uriznuta. Po poslednim updatu aplikace velmi vysoka spotreba baterie.
aplikace sama o sobě je výborná, ale grafika postrádá eleganci, působí levně (především widget) a naprosto postrádá rozlišení pro xxhdpi. Rád bych ji předesignoval, kdybych mohl. Neváhejte mě kontaktovat na e-mailu.
Android Freeware helps you download APK files in Android Package format, safe and secure.
Mobile Network Ltd. © 2022

Please note that this site uses cookies to personalise content and adverts, to provide social media features, and to analyse web traffic. Please check our Privacy Policy.

Android is a trademark of Google Inc. Use of this trademark is subject to Google Permissions.