Rüyablus

Rating: 5.0/5 (1 vote)

❤️ Favorite

Rüyablus for Android

v1.7

Key features of Rüyablus

  • Dreamblus is the most creative and most diverse dream guide ever.
  • Updated on Dec 9, 2020
  • Rüyablus APK is available for free download

App description by Rüyablüs

Rüyablus, şimdiye kadar yaratıcı en yaratıcı ve en farklı rüya rehberidir.

Rüyalar; insanlık tarihi boyunca hep ilgi ilgi, merak uyandırmış ve üzerine yazmak üzerine yapılmıştır. Tarih boyunca insanlar mesaj taşıdıklarına inandıkları rüyalardan anlamlar çıkarmaya çalışmış ve rüyalar geri gelecek hakkında tahminlerde bulunmuşlardır.

Düşler: Duygularımızı, inançlarımızı, meslek yaşantımızı, tavırlarımızı ve alışkanlıklarımızı, dün ve bugün kim olduğumuzu anlatır.

Görülen rüya da bir imge vardır. Ve bu imgelerin ne olduğunu, ne anlattığını ya da nasıl ortaya çıktığını anlamak için rüyaları analiz etmek gerekir.

Rüyablus; Tüm yazılı boyunca rüyalarla ilgili olan, büyük merak ve yankı uyandıran, rüya konusunda ada bu işin ehli olan isimlerin yazmış olduğu kaynaklar ve kitaplardan derinlemesine faydalanılarak oluşturulmuş rehberdir.

Rüyablus'te: 2 tür rehber vardır. Geleneksel olarak hazırlanmış rehber ve hiçbir yerde bulamayacağınız ayrıntılı psikolojik olarak hazırlanmış rehberleri vardır. Bu iki rehberde kaynak kaynak; rüya konusunda uzman olan kişiler, sizin kendi özel yaşamınıza dair analiz yapmaktadır. Bu analizler değil, tek tek tüm rüya incelenerek ve kaynaklarla karşılaştırma yapılarak detaylı hazırlanmaktadır.

Gerçek yorumcular, daha önce hiçbir yerde yapılmamış psikolojik ve detaylı analizler, en geniş kaynakça .. Rüya konusunda ki en farklı rehber şimdi yayında!

Rüyablus is recently updated application by Rüyablüs, that can be used for various purposes. Its latest version 1.7 has 10 downloads. You can download Rüyablus latest APK for Android right now.

Specifications

License Free
Requirements Require Android 4.1 and up
Language English
Categories lifestyle
Size 41M
Version 1.7
Audience Everyone
Publish Date
Author Rüyablüs
Downloads 10
Download options APK
User Rating 5.00 / 5

CommentsRüyablus alternatives

If you like Lifestyle apps like this you may also check those 6 alternative free APK downloads for Android. You can as well subscribe to Android Freeware YouTube channel for reviews, walkthroughs and gameplay video.

Diversesystem apk Diversesystem
Diverse - browse our offer, do online shopping
夢時代/高雄時代百貨 apk 夢時代/高雄時代百貨
Dream APP binding Dream Card, Member Services
Creative Name Art For Insta apk Creative Name Art For Insta
Stylish Name Art, Creative Name Art provide more
Dream Cat Paradise apk Dream Cat Paradise
Dream Cat exists everywhere. Even in your pocket!
Dream Catcher apk Dream Catcher
Ultimate Dream Journal, Your ultimate dream