🗳️Android Developer ?
SUBMIT YOUR APK
SineWix

SineWix

  • v1.9

SineWix: Reach the Latest Movies, Series and Animes with Film Serial and Anime Sinewix!

SineWix latest version

If you're a fan of movies, series or anime, then you need to check out SineWix. It's an app for Android phones that gives you access to a huge library of film and TV content from around the world. With SineWix, you can easily find the latest movies, series and anime to watch, and with the built-in player, you can start watching them right away.

The SineWix interface is simple and easy to use, and you can browse the extensive library of movies, series and anime by genre, title, or actor. The search function is also very useful, allowing you to quickly find the content you're looking for. One of the best features of SineWix is the "Add to List" function, which allows you to add titles to your watchlist so you can easily find them later.

Another great feature of SineWix is the "Player" section, which provides you with a list of the latest movies, series and anime release. With the player, you can start watching your favorite titles right away, and you can also rate them and add them to your watchlist.

Overall, SineWix is an excellent app for anyone who loves movies, series or anime. It's easy to use, has a huge library of content, and the built-in player makes it easy to watch your favorite titles.

Pros

  • A entertainment reach app available for Android phones and tablets.
  • The latest version 1.9 released on .
  • Free download of sinewix.apk in Android Package file format
  • 610,638+ installs

Cons

  • It will take 43.1mb on your device.
  • May not run on devices with specifications below following: Require Android 6.0

APK Specifications

free
Android 6.0
English
entertainment, dizi, anime, reach, latest, movies
43.1mb
1.9
SineWix
610,638
4.70 out of 5 from 70 votes

Comments

What others say about the SineWix app

abartmiyorum 10 saniyede bir reklam çıkıyor. reklam koymak tabi ki gerekiyor taş yiyecek değilsiniz ama 10 saniyede bir reklam görmekten film göremedim. . Biraz kullandiktan sonra edit fikirlerim tamamen değişti. reklam olayı sadece içeriğe girince geliyo. ilk girişimde sıra sıra içerik gezdigim için sürekli reklamla karsilastim ama film içi reklam yok. indirebilmek ve kalitesi aklımı başımdan aldı. arayüz basit ve güzel. sadece daha fazla dizi gelsin istiyorum succession gibi. premium olacağım
-İndermek İstediğim Bölümleri Sadece Türkçe Olarak İndirebiliyorum. Çoğu Şeyi Denedim Ama Olmadı. Bir Türlü İngilizce İndiremedim. Bir Editör Olarak Videoların Orjinal Halini Kullanmayı Tercih Ederim. O Yüzden 2 Puan Kırdım... -Son Güncellemeden Sonra Uygulamaya Giremiyorum Ama Bu Zamana Kadar Harikaydı O Yüzden 5 Puan Veriyorum :)
Problem çözüldü, teşekkürler. Keşke daha az reklam olsaydı ama idare eder bir uygulama. Birde başka bir kötü şeyde, bu uygulama bazı anime, çizgifilm ve biraz eski olan filmler yok bu üzüyor, bunların bazıları: Marsupilamiye, Family Guy, Death Parade ve s.
çok harika bir uygulama, geliştirenin eline sağlık. 1 yıldız kırmamın sebebi kütüphanesinin fazlasıyla kısıtlı olması. İzlediğim dizilerden sadece bir tanesini bulabildim. Eğer kütüphanenizi de genişletirseniz tam 5 yıldızlık bir uygulama olmuş olur.
Android Freeware helps you download APK files in Android Package format, safe and secure.
Mobile Network Ltd. © 2022

Please note that this site uses cookies to personalise content and adverts, to provide social media features, and to analyse web traffic. Please check our Privacy Policy.

Android is a trademark of Google Inc. Use of this trademark is subject to Google Permissions.