EPP - Pomáhej pohybem

Rating: 5.0/5 (1 vote)

❤️ Favorite

EPP - Pomáhej pohybem for Android

v1.14.17

Key features of EPP - Pomáhej pohybem

  • With the application EPP helping their motion to support a good cause.
  • Updated on Dec 2, 2020
  • EPP - Pomáhej pohybem APK is available for free download

App description by Nadace ČEZ

S mobilní aplikací EPP od Skupiny ČEZ a Nadace ČEZ pomáháte pohybem. Ať už s telefonem běháte, jezdíte na kole nebo chodíte na procházky, každá aktivita znamená body pro vámi vybraný projekt, který Nadace ČEZ finančně podpoří.

Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem je nástroj, který uživateli umožní vlastním aktivním pohybem určovat, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit.

Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůze, běh, jízda na kole, lyžování, ale třeba i interiérové aktivity typu běh na běžícím pásu) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Ty může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol nebo obcí. Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu známou částkou. Aktuální i již podpořené projekty včetně stavu bodů a cílových částek lze sledovat na www.pomahejpohybem.cz nebo na www.nadacecez.cz

Aplikace může fungovat i jako klasický sporttracker. Aplikace generuje i statistiky osobních výkonů tříděné po dnech, druzích pohybu atd. Stažení aplikace, její používání, generování bodů je pochopitelně zdarma, datové připojení vyžaduje aplikace jen v okamžik spuštění nebo kdy chce uživatel věnovat vygenerované body některému z aktuálně nabízených projektů. Aplikace je optimalizována pro mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS, od verze 7 a Android od verze 4.0. Používání aplikace je buď anonymní, nebo s registrací prostřednictvím e-mailu či účtu na Facebooku.

Pozor, po zapnutí si zkontrolujte, zda máte zapnutý pohyb v exteriéru (body se generují podle pohybu pod GPS), nebo interiér (body se generují podle pohybových čidel v mobilu.)

www.cez.cz

EPP - Pomáhej pohybem is recently updated pomhej pohybem application by Nadace ČEZ, that can be used for various aplikace purposes. Its latest version 1.14.17 has 293331 downloads. You can download EPP - Pomáhej pohybem latest APK for Android right now.

Specifications

License Free
Requirements Require Android 4.4 and up
Language English
Categories sports, pomhej, pohybem, aplikace, nebo, uzivatel
Size 8.7M
Version 1.14.17
Audience Teen
Publish Date
Author Nadace ČEZ
Downloads 293331
Download options APK
User Rating 5.00 / 5

CommentsEPP - Pomáhej pohybem alternatives

If you like Sports apps like this you may also check those 6 alternative free APK downloads for Android. You can as well subscribe to Android Freeware YouTube channel for reviews, walkthroughs and gameplay video.

Slow motion apk Slow motion
Speed up video - Speed motion, Create your own
Stop Motion Studio apk Stop Motion Studio
The world’s easiest app to get you into stop m
Slow motion video FX apk Slow motion video FX
Fast & slow mo editor, Great slowmo cam! Change
Support apk Support
Device-specific support for your Xperia from Sony
まいにちコンパイルハート apk まいにちコンパイルハート
Compile Heart of characters who came to your
안전드림 apk 안전드림
아동·여성·장애인경찰지원센터, Dream is a free application provi