کالری شمار کرفس رژیم لاغری و چاقی

Rating: 3.9/5 (19 votes)

❤️ Favorite

کالری شمار کرفس رژیم لاغری و چاقی for Android

v5.0.11

Key features of کالری شمار کرفس رژیم لاغری و چاقی

  • کرفس بهت نمیگه چی بخور تا لاغر شی، میگه از هر غذایی چقدر بخور تا لاغر شی
  • Updated on Jan 13, 2021
  • کالری شمار کرفس رژیم لاغری و چاقی APK is available for free download

App description by Karafs Team

کرفس بر مبنای مشخصات فردی شما وزن مناسب‌تان را تعیین می‌کند و پابه‌پای شما تا رسیدن به آن وزن ایده‌آل همراه‌تان خواهد بود. با تعیین هدف می‌توانید یک سبک زندگی سالم را تجربه کنید که بر مبنای روش کالری شماری به شما کمک می‌کند در دراز مدت زندگی سالم‌تری را تجربه کنید. کالری شمار کرفس با بهره‌گیری از روش‌های علم تغذیه و تناسب اندام، مقدار کاهش یا افزایش وزن مجاز را برای چاق یا لاغر شدن، در بازه‌های هفتگی برای شما تعیین می‌کند و کالری مورد نیاز را برای رسیدن به هدف مشخص می‌کند. با کرفس جواب سوال «چگونه لاغر شوم؟» در دسترس شما خواهد بود و دیگر نگران لاغری سریع نخواهید بود.

کالری‌‌شماری، رژیم آنلاین کرفس

روش کرفس برای رژیم و لاغری بر مبنای کالری‌ شماری است. در این روش میزان کالری مجاز برای هر فرد مشخص می‌شود و با وارد کردن میزان غذاها و ورزش‌های روزانه خودتان، می‌توانید در محدوه‌ی مجاز کالری بمانید و به وزن مطلوب‌تان برسید. در این روش هیچ غذایی حذف نمی‌شود بلکه تنها مقدار آن‌ها کنترل می‌شود. کرفس یک رژیم آنلاین است و همیشه همراه شماست.

لاغری شکم با استفاده از کرفس

لاغری شکم یکی از دغدغه‌های اساسی افراد با اضافه وزن زیاد است. با استفاده از اپلیکیشن کرفس لاغری شکم هم در کنار کاهش وزن شما رخ خواهد داد. تنها کافی است با پشتکار به کالری‌شماری ادامه دهید و به کرفس اعتماد کنید.

کار با کالری شمار فارسی کرفس آسان است

*با وارد کردن اطلاعات اندکی مثل قد، وزن، سن و جنسیت می‌توانید به راحتی از کرفس استفاده کنید. کرفس کالری متناسب با وزن شما را اندازه می‌گیرد و به این ترتیب شما می‌توانید برنامه غذایی شخصی خودتان را متناسب با کالری محاسبه شده توسط کرفس تعیین کنید.

* کرفس میزان کالری مورد نیاز شما را برای تثبیت وزن به شما می‌دهد. این امکان کرفس رایگان است و برای کسانی مناسب است که در وزن ایده‌آل قرار دارند و تنها می‌خواهند وزن فعلی خود را حفظ کنند.

* تقریبا هر غذایی در کرفس پیدا می‌شود و به راحتی با وارد کردن غذاهای خودتان می‌توانید کالری‌های روزانه خودتان را محاسبه کنید. همچنین غذاهای موجود در کرفس با واحد‌های غذایی مختلف مثل گرم، قاشق، لیوان و... قابل اضافه شدن است که کاربری اپلیکیشن را برای کسانی که در خانه ترازوی آشپزخانه ندارند آسان می‌کند.

* اگر به بخش تعیین هدف بروید می‌توانید برای کاهش یا افزایش وزن هدف‌گذاری کنید و برنامه به شما کالری مناسب را اعلام می‌کند که با رعایت آن می‌توانید به راحتی به وزن مورد نظرتان برسید.

* کرفس همچنین با ارائه‌ی انواع دستور‌ غذای رژیمی می‌تواند به عنوان اپلیکیشن آموزش آشپزی شما هم مورد استفاده قرار گیرد. دستور‌غذاهای موجود در کرفس، همه غذاهای سالم هستند و در دسته‌بندی‌های غذای گیاهی، حاوی مرغ، دریایی، حاوی گوشت، دسر، سالاد، سوپ و نوشیدنی قرار گرفته‌اند.

* همچنین با استفاده از تمرینات ورزشی کرفس، رسیدن به تناسب اندام در خانه بسیار آسان خواهد بود. تمرین‌های ورزشی کرفس شامل دو دسته‌ی کلی تمرینات بدنسازی و تمرینات خانگی است. با استفاده از این ویدیو‌های ورزشی می‌توانید در کنار رژیم غذایی مناسب، ورزش‌ را هم به زندگی روزانه‌تان اضافه کنید و به این ترتیب سبک زندگی سالمی را تجربه کنید.

خدمات کرفس

کرفس علاوه بر کالری‌ شماری خدمات دیگری نیز ارائه می‌دهد:

* رژیم آنلاین با امکان هدف‌گذاری برای تغییر وزن

* بالغ بر ۱۵۰ دستور غذای رژیمی و سالم در کرفس وجود دارد که قدم اول در راه آشپزی رژیمی است

* ارائه‌ی حرکت‌های ورزشی برای مدیریت برنامه ورزشی روزانه‌تان

* تنوع و گستردگی غذاها

* محاسبه‌ی آسان کالری ورزش‌های مختلف

* ارائه‌ی‌ میزان پروتئین مورد نیاز بدن بر مبنای مشخصات منحصر‌به‌فرد شما

* ارائه‌ی‌ میزان پروتئین هر غذا

* یادآوری ثبت وعده‌های غذایی

* امکان ثبت غذا از طریق اسکن بارکد

* امکان ثبت میزان مصرف آب روزانه

جوایز و افتخارات

* برنامه برگزیده مردمی و داوران در جشنواره موبایل ایران

* برنده جایزه کاربردپذیری در جشنواره بین‌المللی UXPA

* برنده جایزه بهترین اپلیکیشن موبایل در جشنواره‌ی رسانه‌های دیجیتال سلامت

برای اطلاع از به‌روزرسانی‌ها، چالش‌های غذایی و اطلاعات مفید سلامت و تغذیه، اینستاگرام کرفس را به آدرس @karafs.app و تلگرام کرفس را به آدرس @karafsapp دنبال کنید.

تیم کرفس به طور پیوسته در حال به‌روزرسانی و بهبود برنامه است. لطفاً در صورت مشاهده‌ی‌ هر گونه اشکال، آن را با ایمیل eynakgroup+karafs@gmail.com یا در ساعات اداری با شماره تلفن 02191006901 در میان بگذارید.

کالری شمار کرفس رژیم لاغری و چاقی is recently updated fitness application by Karafs Team, that can be used for various purposes. Its latest version 5.0.11 has 1235569 downloads. You can download کالری شمار کرفس رژیم لاغری و چاقی latest APK for Android right now.

Specifications

License Free
Requirements Require Android 5.0 and up
Language English
Categories health, fitness
Size 23M
Version 5.0.11
Audience Everyone
Publish Date
Author Karafs Team
Downloads 1235569
Download options APK
User Rating 3.89 / 5

Comments

  • Dat is heel fantastisch app. eindelijk heb ik een goed app voor af te vallen gevonden.👍

  • Dat is heel fantastisch app. eindelijk heb ik een goed app voor af te vallen gevonden.👍

  • Dat is heel fantastisch app. eindelijk heb ik een goed app voor af te vallen gevonden.👍کالری شمار کرفس رژیم لاغری و چاقی alternatives

If you like Health apps like this you may also check those 6 alternative free APK downloads for Android. You can as well subscribe to Android Freeware YouTube channel for reviews, walkthroughs and gameplay video.

بنتو برنامه غذایی لاغری و چاقی apk بنتو برنامه غذایی لاغری و چاقی
فقط تصمیم با تو- حرفه‌‌ای‌ترین رژیم غذایی لاغری و