Capital Apdaila Express

Rating: 5.0/5 (1 vote)

❤️ Favorite

Capital Apdaila Express for Android

v1.05

Key features of Capital Apdaila Express

  • It is a reliable, high-quality and convenient platform for ordering home-made services.
  • Updated on Nov 17, 2020
  • Capital Apdaila Express APK is available for free download

App description by digitouch!

Capital Apdaila Express – tai patikima, kokybiška ir patogi meistro į namus paslauga, kuria siekiame užtikrinti klientams kur kas patogesnę užsakymo platformą su aiškia kainodara ir plačiu paslaugų asortimentu.

PATOGU

Taupydami savo klientų laiką pasirūpinome, kad visas paslaugos užsakymo procesas būtų aiškus ir patogus. Kadangi užsakymai priimami elektroniniu būdu, juos galima atlikti bet kurioje pasaulio vietoje ir bet kuriuo paros metu.

TIKSLU

Taupome savo klientų pinigus, todėl aiškiai nurodome paslaugų atlikimo kainas ir netaikome jokių papildomų mokesčių. Dar prieš patvirtinant užsakymą bus galima sužinoti galutinę sumą, o apie bet kokius proceso metu atsiradusius pakitimus nedelsdami informuosime.

PATIKIMA

Patikimą vardą užsitarnavusi įmonė CAPITAL garantuoja geriausius darbo rezultatus. Kryptingai suformuota profesionalių meistrų komanda net ir pačius smulkiausius vidaus apdailos darbus atliks kokybiškai ir sutartu laiku.

PASLAUGOS UŽSAKYMAS

1. Išsirinkę paslaugą (-as), spauskite paslaugos puslapyje esantį mygtuką „Užsakyti“. Puslapio viršuje matysite informaciją apie užsakytų paslaugų kiekį ir kainą bei mygtuką „Užsakyti“.

2. Jei būsite neprisijungę prie sistemos, puslapio viršuje taip pat matysite mygtuką „Jungtis / registruotis“.

3. Kai išsirinksite visas norimas paslaugas, spauskite puslapio viršuje esantį mygtuką „Užsakyti“ ir pateksite į „Užsakymo“ langą.

4. Jei būsite neprisijungęs prie sistemos, Jums reikės pasirinkti paslaugos atlikimo vietą ir pažymėti, ar bus reikalinga prekių pirkimo paslauga.

5. „Užsakymo“ lange pakoregavę (jei reikalinga) pasirinktų paslaugų kiekį, rezervuokite laiką meistro atvykimui ir spauskite „Patvirtinti paslaugas ir laiką“.

6. Pateksite į „Prisijungimo“ langą, kur galėsite prisijungti (jei esate registruotas vartotojas ir turite prisijungimo slaptažodį) arba pirkti be registracijos. Registruotis taip pat galite su „Facebook“ ar „Google“ prisijungimu.

7. Pateksite į „Vaizdų pateikimo“ langą, kuriame galėsite (tačiau neprivaloma) pridėti nuotraukas vietos (-ų), kuriai suremontuoti reikalingas meistras.

8. Pasirinkę paslaugas, suvedę kontaktinius duomenis ir pridėję nuotraukas, būsite nukreipti į „Apmokėjimo“ langą. Galėsite pasirinkti mokėjimo būdą – apmokėti per savo el. bankininkystės sistemą arba meistrui atlikus paslaugas.

9. Patvirtinę užsakymą ir atlikę mokėjimą (arba tik patvirtinę užsakymą, jei prieš tai pasirinkote, kad už paslaugą atsiskaitysite meistrui), ekrane pamatysite užrašą „Užsakymas priimtas“.

10. Jūsų darbas baigtas – belieka sulaukti meistro.

Capital Apdaila Express is recently updated home capital application by digitouch!, that can be used for various apdaila purposes. Its latest version 1.05 has 14687 downloads. You can download Capital Apdaila Express latest APK for Android right now.

Specifications

License Free
Requirements Require Android
Language English
Categories house, home, capital, apdaila, express, paslaugas
Size 2.9M
Version 1.05
Audience
Publish Date
Author digitouch!
Downloads 14687
Download options APK
User Rating 5.00 / 5

CommentsCapital Apdaila Express alternatives

If you like House apps like this you may also check those 6 alternative free APK downloads for Android. You can as well subscribe to Android Freeware YouTube channel for reviews, walkthroughs and gameplay video.

flash express apk flash express
The most intelligent and convenient parcel
Jeff - The super services app apk Jeff - The super services app
A platform of local businesses near you offering
PC Express - Online Grocery Made Easy apk PC Express - Online Grocery Made Easy
The PC Express app puts the power of online
Kerry Express apk Kerry Express
#Thailand’s Best Parcel Delivery Services
B8ak بيتك | Home Services apk B8ak بيتك | Home Services
More than +50 home maintenance services at your
eFood apk eFood
Express Food Delivery, Want food delivered to