KPSS 2021 Tarih Konu Anlatımı Güncel

Rating: 4.8/5 (340 votes)

❤️ Favorite

KPSS 2021 Tarih Konu Anlatımı Güncel for Android

v6.3.535

Key features of KPSS 2021 Tarih Konu Anlatımı Güncel

  • KPSS History Lecture application is cut out for your history studies
  • Updated on Dec 4, 2020
  • KPSS 2021 Tarih Konu Anlatımı Güncel APK is available for free download

App description by Bilgi Akademi

Sevgili KPSS, TYT veya YKS çalışanları Tarih alanında ek bir kaynağa ihtiyaç duyuyorsanız ve öğrenirken de aklınıza gelebilecek her türlü soru tipinden testler ve denemeler çözmek istiyorsanız KPSS Tarih Konu Anlatımı, Denemeler- Güncel mobil uygulamamız tam size göre. Özellikle Tarih Vatandaşlık ve YKS tarih alanında özel olarak geliştirilen uygulamamız içerisinde onlarca tarih konularından yüzlerce konu anlatım sekmeleri ve soruları bulunmaktadır. Tarihin perdelerini aralamak istiyorsan haydi sen de hemen KPSS Tarih Konu Anlatımı, Denemeler- Güncel uygulamasını indir ve çalışmaya başla.

Uygulamamız öncelikle şahane bir ara yüz ile sizleri karşılamaktadır. İçerisinde barındırdığı çıkmış sorular, konu anlatım yerleri, denemeler, çözümlü testler, Konu pekiştirme testleri ile istediğiniz tarih konusu ile ilgili en güncel verileri burada bulabilecek ve en son gelen güncel sorular ve çözümlerini de burada bulabilirsiniz.

Bunun yanında şifreler – kodlamalar bölümünde ise tarih vatandaşlık, TYT tarih ya da KPSS Tarih çalışırken aklınızda kalması kolay olan pratik bilgi kutucukları ve bunların özel zihinsel şifrelemelerini burada bulabilirsiniz. KPSS Tarih Konu Anlatımı, Denemeler- Güncel uygulaması ile tarihin ne kadar eğlenceli olabileceğiniz siz de keşfetmeye hazır olun.

Temel Amacımız:

1.tKPSS Tarih Konu Anlatımı, Denemeler- Güncel Uygulamamızın en temel amacı şüphesiz KPSS tarih konularını olabildiğince sizlere pratik ve doğru bir şekilde aktarmak ve geçmiş dönemlere ait çıkmış YKS-TYT ve KPSS Tarih sorularını herhangi bir ek üyelik veya internet karmaşası ile uğraşmadan sizin önünüze sermektir.

2.tBu uygulama sayesinde KPSS, TYT, YKS gibi sınavlara hazırlanırken Tarih dersini en kolay ve pratik şekilde öğrenebilir onlarca farklı testler ve pekiştirme sorularını çözerek de pekiştirebilirsiniz.

3.tAyrıca uygulamamız içerisinde aktif bir şekilde gelişiminizi takip edebilirsiniz. Hatta uygulamamızı kullanan kullanıcılar arasında da kendi sıralamanızı görebilir ve onlar ile olan rekabet gücünüze canlı bir şekilde tanıklık edebilirsiniz. Binlerce farklı kullanıcı arasında adeta Türkiye geneli bir deneme sınavı yaptığınızı da düşünebilirsiniz.

KPSS, TYT, YKS’de Tarih bölümünde kendi tarihini yazmak istiyorsan devlerin omuzlarında başarıya yükselmeye hazır olun!

KPSS 2021 ve KPSS 2022 hedefimizi, en doğru ve ileri çalışma teknikleri sayesinde kısa sürede büyük bir başarıyla tamamlayacağız.

Eşsiz ve benzersiz bir konu anlatımı, özenle hazırlanan programımızda yılların tecrübelerinin birikmişliğini sizde hissedeceksiniz.

Şimdi hedefimiz KPSS 2021 ve KPSS 2022 !

KPSS 2021 Tarih Konu Anlatımı Güncel is recently updated kpss tarih application by Bilgi Akademi, that can be used for various konu purposes. Its latest version 6.3.535 has 159458 downloads. You can download KPSS 2021 Tarih Konu Anlatımı Güncel latest APK for Android right now.

Specifications

License Free
Requirements Require Android 4.1 and up
Language English
Categories education, kpss, tarih, konu, anlatm, gncel
Size 72M
Version 6.3.535
Audience Everyone
Publish Date
Author Bilgi Akademi
Downloads 159458
Download options APK
User Rating 4.80 / 5

CommentsKPSS 2021 Tarih Konu Anlatımı Güncel alternatives

If you like Education apps like this you may also check those 6 alternative free APK downloads for Android. You can as well subscribe to Android Freeware YouTube channel for reviews, walkthroughs and gameplay video.

Kpss 2021 Güncel Bilgiler apk Kpss 2021 Güncel Bilgiler
Kpss 2021 The best kpss application with current
Sorun Kalmasın - YKS TYT AYT KPSS DGS apk Sorun Kalmasın - YKS TYT AYT KPSS DGS
Takıldığın soruları fotoğrafını çekip ücretsiz sor
Stopwatch with History apk Stopwatch with History
A simple and easy-to-use stopwatch with history
한국사(한국사 요점정리) apk 한국사(한국사 요점정리)
Point theorem in Korean history Korean history at
US Presidents and Vice-Presidents apk US Presidents and Vice-Presidents
History Quiz, Do You Know All US Presidents? Test
internet history delete apk internet history delete
Clear history, You can use history to delete web