POLOSMART BODYSMART

Rating: 2.3/5 (515 votes)

❤️ Favorite

POLOSMART BODYSMART for Android

v1.1.10

Key features of POLOSMART BODYSMART

  • POLOSMART BODYSMART app is for measuring your weight by connecting to the Smart Bluetooth Scale
  • Updated on Dec 4, 2020
  • POLOSMART BODYSMART APK is available for free download

App description by TT TEKNOLOJI

POLOSMART BODYSMART uygulaması Akıllı Bluetooth Tartısına bağlanarak kilo ölçme, istatistik tutma ve gözlemleme işlemlerinize yardımcı olur. Uygulama, bluetooth özelliği olan bir akıllı cihaza kurulduğunda kilo, vücut yağı, vücut su yüzdesi, kas yüzdesi ve diğer pek çok parametrelerinizi kapsamlı bir şekilde yönetir, kayıt tutar ve gözlemlemenizi sağlar.

1.tToplam 12 farklı parametre ile detaylı vücut sağlığı analizi yapar.POLOSMART BODYSMART uygulaması Bluetooth bağlantısı ile Smart Vücut Analiz cihazına bağlanarak BIA (Biyoelektrik Impedans Teknolojisi)nden yararlanır. Kullanıcı çıplak ayak ile tartı üzerindeki metal elektrotlara bastığında, içindeki BIA modülü kullanıcının sol ayağından sağ ayağına kadar olan direnci ölçer, Ağırlık, Bmi, Vücut yağ yüzdesi, İç organ yağ yüzdesi, Kas yüzdesi, Kemik yüzdesi, Vücut su yüzdesi, Temel metabolizma gibi 12 çeşit detaylı analiz yapar.

2.tPOLOSMART BODYSMART, aldığı fiziksel göstergeleri istatistik olarak tutar, olumlu ve olumsuz gidişatı raporlar ve buna göre tavsiyelerde bulunur. POLOSMART BODYSMART uygulaması ölçüm verilerinize ulaştıktan sonra , günlük yaşam alışkanlıklarınız için diyet ve egzersiz konusunda tavsiyelerde bulunur.

3.tBirden çok kullanıcı oluşturup Ailece kullanabilme. Bir cep telefonu birden fazla aile üyesi ekleyebilir, sistem otomatik olarak farklı kullanıcıları tanımlar, verileri doğru bir şekilde kaydeder.

POLOSMART BODYSMART is recently updated polosmart bodysmart application by TT TEKNOLOJI, that can be used for various vucut purposes. Its latest version 1.1.10 has 114744 downloads. You can download POLOSMART BODYSMART latest APK for Android right now.

Specifications

License Free
Requirements Require Android 4.3 and up
Language English
Categories tools, polosmart, bodysmart, vucut, bluetooth, yuzdesi
Size 12M
Version 1.1.10
Audience Everyone
Publish Date
Author TT TEKNOLOJI
Downloads 114744
Download options APK
User Rating 2.30 / 5

CommentsPOLOSMART BODYSMART alternatives

If you like Tools apps like this you may also check those 6 alternative free APK downloads for Android. You can as well subscribe to Android Freeware YouTube channel for reviews, walkthroughs and gameplay video.

PICOOC apk PICOOC
A smart app with PICOOC body scale for body
1byone Health apk 1byone Health
1byone Health app is a smart Health test and
AwoX Smart CONTROL apk AwoX Smart CONTROL
Simply the best way to enjoy your home lighting
YUNMAI apk YUNMAI
This is Yunmai Haoqing smart scale's
SmartWatch Sync & Bluetooth notifier apk SmartWatch Sync & Bluetooth notifier
Connect smart watch to smartphone. Receive
Bluetooth Auto Connect apk Bluetooth Auto Connect
Devices Connect, Connect to all Bluetooth devices