🗳️Android Developer ?
SUBMIT YOUR APK

Slovenská pošta APK for Android

Slovenská pošta icon

Slovenská pošta for Android is a pota app specially designed to be fully-featured zasielky app. Získajte prehľad o vašich prichádzajúcich zásielkach, aktuálne otváracie hodiny, počet ľudí v rade, alebo si vytvorte poradový lístok pre rýchlejšie vybavenie na pošte.Overenie adresáta• Aktivujte si overenie adresáta a zásielky, pre ktoré odosielateľ uvedie vaše telefónne číslo alebo email sa automaticky pridajú do zoznamu sledovaných zásielok.

Key features of Slovenská pošta

  • Shipment Overview. Change delivery. Sequence list. People in line at the post office.
  • A pota zasielky app that is an excellent GIGGO alternative.
  • Slovenská pošta APK for Android is available for free download.
  • Updated on .
  • All engines on VirusTotal detected this file as safe and not harmful.

Related: LINE MAN: LINE MAN, an on-demand delivery application to serve all your needs for 24 hrs.

Slovenská pošta videos

Interactive application for post office - Slovenská pošta
Interactive application for post office - Slovenská pošta
Ako zaplatiť faktúru v poštovom Balíko-Boxe a NONSTOP
Ako zaplatiť faktúru v poštovom Balíko-Boxe a NONSTOP
Jak to funguje na poste.
Jak to funguje na poste.

Is it good?

Well, as a top-performing app with an overall rating of 3.60 from 74 votes cast, I can safely confirm that It's good and worth trying. Here is what people say about Slovenská pošta:

Aplikácia je super, problém je že zvyšok IT systémov (alebo organizácia práce) Pošty už menej. Presmerovanie zásielky v pohode zbehne možno tak v polovici prípadov, v ostatných pravidelne nastáva nejaký problém. V aplikácií a potvrdzujúcich emailoch sa pritom vždy všetko zobrazuje správne, ale bohužiaľ kuriéri reálne často robia niečo iné (problém je takmer vždy s expres zásielkami). Buď sa k ním teda informácie o zmenách nedostávajú, alebo ich ignorujú. Čo sa samotnej aplikácie týka, privítal by som podrobnejšie informácie pri sledovaní zásielky (SP má len jeden status "v preprave
Pošta je kapitola sama o sebe. To nejdem riešiť . Ale táto aplikácia dobrý počin . nech sa vám darí a doplnajte ďalší content . Jeden typ . Zdieľanie stavu objednávky. Cez messenger alebo DM by mohol byť aj link na tracking na stranku slposty . Pre zahranicie . ,😁 Edit: je to potrebné spravit to pri zasielke vygenerovalo cely link na sledovanie zasielky v angličtine . Ale dotycny iba klikol a nie este aby kopiroval . Myslím zahranicnemu klientovi ked posielam udaje o zasielke

A killer slovensk app by Slovenská pošta

How it manages to be such a good productivity app? Easy, I love how Slovenská pošta app is created to be a solidly built zasielok app with awesome features. Slovenská pošta has successfully put efforts and engineered a sophisticated alebo software. Try it for yourself, I am pretty sure that you will like it too.

When downloading, you'll get a productivity app, working like a charm on most of the latest Android powered devices. While being downloaded 119,032 times since its initial release, it has constant updates. It gets even better when you realize that the last one is as recent as May 6, 2021.

Download Slovenská pošta APK for Android and install

I would love to guide you on how to download and install Slovenská pošta APK for Android in just five simple steps. But first lets have some basic knowledge of APK files. Android Package Kit is an Android application package file format used for distributing files and installing them on Android OS devices. Installing apps and games from APK file is a simple and straightforward process which you will remember forever when done once. It is a safe and working way to avoid restrictions made by developers for distributing apps in some geographical regions.

Step 1: Download Slovenská pošta APK on your Android device

Tap the blue button below and navigate to the download page. There you will choose the available download method.

Step 2: Choose the download method

Have in mind that some apps and games may not be available in Google Play for your country of residence. You can choose to save the APK file from Android Freeware mirrors instead of downloading the software from the Play Store. We are proud to serve your working mirrors 99.9% of the time.

Step 3: Allow installation of third party apps.

If you get an installation warning after starting the saved file, click Menu > Settings > Security > and check Unknown Sources to allow installations from this source! This has to be done only the first time you are installing an unknown APK file.

Step 4: Find and install the downloaded APK file

I suggest using a file manager app (MiXPlorer is my choice as robust and easy to use) to locate Slovenská pošta apk file. It is most commonly located in the Downloads folder. Open it now and proceed to installation (check out this How to Download and Install APK and XAPK files guide if you experience difficulties).

Step 5: Launch the app and enjoy

Start the installed Slovenská pošta app and enjoy it!

Is It safe?

I strongly recommend Slovenská pošta as good productivity software. With over 119k+ and counting downloads, it is a safe app to download, install, and share with friends.

Note that the APK file can run on every popular android emulator. You can also send DMCA reports here.

What is updated in version 1.4.0

Nový stav zásielok - eColné konanie

Specifications

License Free
Compatibility Require Android 6.0 and up
Language English
Categories productivity, slovensk, pota, zasielky, alebo, zasielok
File Size 7.1M
Current Version 1.4.0
Suitable for Everyone
Release Date
Developer Slovenská pošta
Downloads 119,032
Download options APK / Google Play
User Rating 3.60 out of 5 from 74 ratings

Comments

Android Freeware lets you download APK files safe and secure.
Mobile Network Ltd. © 2021

Please note that this site uses cookies to personalise content and adverts, to provide social media features, and to analyse web traffic. Please check our Privacy Policy.

Android is a trademark of Google Inc. Use of this trademark is subject to Google Permissions.