ČHMÚ
  • Actualmente 4.61/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Clasificación:
4.6/5 (33 votes)

❤️ Favorito

ČHMÚ

Aplicación oficial del Instituto Hidrometeorológico Checo para pronósticos meteorológicos para la República Checa, alerta y actividad de garrapatas

Aplikace ČHMÚ obsahuje předpověď počasí pro ČR s rozlišením až na jeden kilometr, výstrahy před nebezpečnými jevy a předpověď aktivity klíšťat. Předpověď počasí lze zobrazovat pro aktuální polohu i pro uživatelem vybrané a uložené lokality (obce).

Předpověď počasí je přebírána z několika zdrojů: modelu Aladin, krátkodobých předpovědí, textových předpovědí korigovaných meteorologem a radarových údajů.

Výstrahy před nebezpečnými jevy zobrazují přehled výstrah před meteorologickými, povodňovými jevy, požáry a znečištěním ovzduší.

Aktivita klíšťat udává riziko přisátí klíštěte na člověka.

Počasí dnes
Je zobrazena předpověď pro celý den a předpověď po hodinách na následujících 24 hodin pro vybranou lokalitu.
U předpovědi pro celý den je k dispozici maximální denní a minimální noční teplota, ikony oblačnosti pro den a pro noc, dvanáctihodinové srážky za den nebo za noc, maximální rychlost větru za 24 hodin a jeho směr v hodině s maximální rychlostí větru.
Hodinové předpovědi udávají oblačnost ikonou i v procentech, teplotu, směr a rychlost větru.
Otočením obrazovky na šířku jsou údaje pro dnešní a dva následující dny zobrazeny graficky (meteogram).
Údaje vycházejí z modelu Aladin.

Předpověď na šest dní
Předpovědi na první dva dny jsou z modelu Aladin a platí pro vybranou lokalitu. Zobrazují ikonu oblačnosti za den a za noc, nejvyšší denní a nejnižší noční teplotu, množství srážek za 24 hodin, maximální rychlost větru za 24 hodin a jeho směr v hodině s maximální rychlostí větru.
Na další čtyři dni je zobrazena pouze ikona oblačnosti a maximální denní teplota. Tyto údaje vycházejí z krátkodobé předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu.

Radar
Zobrazuje údaje ze srážkového meteorologického radaru za poslední dvě hodiny a předpověď na následující hodinu. Údaje jsou k dispozici jako animace pro celé území ČR s časovým rozlišením 10 minut.

Srážky
Předpověď srážek podle modelu Aladin udává úhrn srážek za jednu hodinu v milimetrech vodního sloupce s plošným rozlišením jeden kilometr. Předpověď zahrnuje období zpracované modelem Aladin. Je aktualizována čtyřikrát denně.

Textové předpovědi na 8 dní
Textové předpovědi mají platnost pro území celé České republiky. Jsou zpracovány meteorology Českého hydrometeorologického ústavu na základě analýzy mnoha zdrojů. Je k dispozici předpověď pro dnešní den, dnešní noc, jednotlivě pro následujících pět dní a výhled na 6. – 8. den.

Výstrahy
Zobrazují přehled výstrah, vydaných Českým hydrometeorologickým ústavem. Pro území každé obce s rozšířenou působností je k dispozici přehled výstrah platných pro její území se stručným popisem a hodinou vydání výstrahy. Jsou vydávány výstrahy na teplotní extrémy, silný vítr, sněhové jevy, námrazové jevy, bouřkové jevy, dešťové srážky, povodňové jevy, požáry, mlhy a znečištění ovzduší.

Aktivita klíšťat
Čím vyšší je stupeň aktivity, tím vyšší je riziko přisátí klíštěte na člověka. Stupnice aktivity klíšťat je rozdělena do deseti stupňů. Předpověď je vydávána od dubna do října vždy v pondělí a ve čtvrtek.

ČHMÚ se actualizó recientemente predpoved predpovedi solicitud por OKsystem, a.s., que se puede usar para varios jevy propósitos. Su última versión 1.9 tiene 470289 descargas. Puede descargar ČHMÚ APK para Android ahora mismo.

Especificaciones

Nombre ČHMÚ
Acerca de Aplicación oficial del Instituto Hidrometeorológico Checo para pronósticos meteorológicos para la República Checa, alerta y actividad de garrapatas
Calificación 4.60 / 5 de 33 votos
Requisitos Require Android 4.4 and up
Idioma English
Licencia Gratis
Categorías weather, predpoved, predpovedi, jevy, vystrahy, udaje
Tamaño 4.9M
Versión 1.9
Fecha de actualización
Autor OKsystem, a.s.
Descargas 470289

ComentariosLas mejores aplicaciones de Weather

Mira las mejores aplicaciones Weather para Android en June 2022. Los 6 softwares Weather más descargados de todo el tiempo. También puede suscribirse al canal de Android Freeware YouTube para recibir reseñas, tutoriales y video de juego.

Rádio Online Česká apk Rádio Online Česká
¡Escucha la estación de radio checa a través de In
Reality.cz apk Reality.cz
Encuentra alojamiento, en cualquier momento y en
Tečka - průkaz bezinfekčnosti COVID apk Tečka - průkaz bezinfekčnosti COVID
Digitalización del certificado COVID de la
Aprende Checo Gratis apk Aprende Checo Gratis
Clases gratuitas y divertidas de checo - aprende
Česká gramatika apk Česká gramatika
La aplicación contiene extensas pruebas en la
BILLA Czech apk BILLA Czech
Una lista de compras en nuestra aplicación Billa,
Autoškola testy 2021 - eTesty apk Autoškola testy 2021 - eTesty
Prepárese para un examen final en una escuela de
Restu – Gastronomický průvodce apk Restu – Gastronomický průvodce
Restu es la mayor guía a los grandes restaurantes