ČHMÚ apk

Évaluation:
4.6/5 (33 votes)

❤️ Préférés

ČHMÚ

L'application officielle Institut hydrométéorologique tchèque pour une prévision météo pour la République tchèque, les alertes et l'activité des tiques

Aplikace ČHMÚ obsahuje předpověď počasí pro ČR s rozlišením až na jeden kilometr, výstrahy před nebezpečnými jevy a předpověď aktivity klíšťat. Předpověď počasí lze zobrazovat pro aktuální polohu i pro uživatelem vybrané a uložené lokality (obce).

Předpověď počasí je přebírána z několika zdrojů: modelu Aladin, krátkodobých předpovědí, textových předpovědí korigovaných meteorologem a radarových údajů.

Výstrahy před nebezpečnými jevy zobrazují přehled výstrah před meteorologickými, povodňovými jevy, požáry a znečištěním ovzduší.

Aktivita klíšťat udává riziko přisátí klíštěte na člověka.

Počasí dnes
Je zobrazena předpověď pro celý den a předpověď po hodinách na následujících 24 hodin pro vybranou lokalitu.
U předpovědi pro celý den je k dispozici maximální denní a minimální noční teplota, ikony oblačnosti pro den a pro noc, dvanáctihodinové srážky za den nebo za noc, maximální rychlost větru za 24 hodin a jeho směr v hodině s maximální rychlostí větru.
Hodinové předpovědi udávají oblačnost ikonou i v procentech, teplotu, směr a rychlost větru.
Otočením obrazovky na šířku jsou údaje pro dnešní a dva následující dny zobrazeny graficky (meteogram).
Údaje vycházejí z modelu Aladin.

Předpověď na šest dní
Předpovědi na první dva dny jsou z modelu Aladin a platí pro vybranou lokalitu. Zobrazují ikonu oblačnosti za den a za noc, nejvyšší denní a nejnižší noční teplotu, množství srážek za 24 hodin, maximální rychlost větru za 24 hodin a jeho směr v hodině s maximální rychlostí větru.
Na další čtyři dni je zobrazena pouze ikona oblačnosti a maximální denní teplota. Tyto údaje vycházejí z krátkodobé předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu.

Radar
Zobrazuje údaje ze srážkového meteorologického radaru za poslední dvě hodiny a předpověď na následující hodinu. Údaje jsou k dispozici jako animace pro celé území ČR s časovým rozlišením 10 minut.

Srážky
Předpověď srážek podle modelu Aladin udává úhrn srážek za jednu hodinu v milimetrech vodního sloupce s plošným rozlišením jeden kilometr. Předpověď zahrnuje období zpracované modelem Aladin. Je aktualizována čtyřikrát denně.

Textové předpovědi na 8 dní
Textové předpovědi mají platnost pro území celé České republiky. Jsou zpracovány meteorology Českého hydrometeorologického ústavu na základě analýzy mnoha zdrojů. Je k dispozici předpověď pro dnešní den, dnešní noc, jednotlivě pro následujících pět dní a výhled na 6. – 8. den.

Výstrahy
Zobrazují přehled výstrah, vydaných Českým hydrometeorologickým ústavem. Pro území každé obce s rozšířenou působností je k dispozici přehled výstrah platných pro její území se stručným popisem a hodinou vydání výstrahy. Jsou vydávány výstrahy na teplotní extrémy, silný vítr, sněhové jevy, námrazové jevy, bouřkové jevy, dešťové srážky, povodňové jevy, požáry, mlhy a znečištění ovzduší.

Aktivita klíšťat
Čím vyšší je stupeň aktivity, tím vyšší je riziko přisátí klíštěte na člověka. Stupnice aktivity klíšťat je rozdělena do deseti stupňů. Předpověď je vydávána od dubna do října vždy v pondělí a ve čtvrtek.

ČHMÚ a récemment été mis à jour predpoved predpovedi demande par OKsystem, a.s., qui peut être utilisé pour divers jevy fins. Sa dernière version 1.9 a 470289 téléchargements. Vous pouvez télécharger ČHMÚ APK pour Android en ce moment.

Vous pouvez facilement extraire des informations détaillées sur chaque application à partir de ses captures d'écran. Ayez une idée claire de ses capacités et de ce que vous pouvez en attendre.

Caractéristiques

Nom ČHMÚ
À propos L'application officielle Institut hydrométéorologique tchèque pour une prévision météo pour la République tchèque, les alertes et l'activité des tiques
Avis 4.60 / 5 of 33 votes
Configuration minimale Require Android 4.4 and up
Langue Français
Licence gratuit
Catégories weather, predpoved, predpovedi, jevy, vystrahy, udaje
Taille 4.9M
Version 1.9
Date de mise à jour
Auteur OKsystem, a.s.
Téléchargements 470289

CommentairesMeilleurs applis de Weather

Découvrez les meilleurs applis de Weather pour Android pour July 2022. Les 12 logiciels les plus téléchargés weather de tous les temps. Vous pouvez également vous abonner aux Android Freeware YouTube canaux des revues, les procédure pas à pas et les vidéos de jeux.

Rádio Online Česká apk Rádio Online Česká
Écoutez la station de radio tchèque sur Internet!
Reality.cz apk Reality.cz
Trouver un logement, à tout moment et
Tečka - průkaz bezinfekčnosti COVID apk Tečka - průkaz bezinfekčnosti COVID
Numérisation du certificat COVID de la République
Apprendre le tchèque gratuit apk Apprendre le tchèque gratuit
Apprendre le tchèque et le parler dès aujourd’hui
Česká gramatika apk Česká gramatika
L'application contient des tests approfondis
BILLA Czech apk BILLA Czech
Une liste d'achats dans notre application
Autoškola testy 2021 - eTesty apk Autoškola testy 2021 - eTesty
Préparez-vous à un examen final dans une école de
Restu – Gastronomický průvodce apk Restu – Gastronomický průvodce
Restu est le plus grand guide des grands