ČHMÚ

Rating: 4.6/5 (33 votes)

❤️ पसंदीदा

ČHMÚ

चेक गणराज्य के लिए एक मौसम पूर्वानुमान के लिए सरकारी चेक Hydrometeorological संस्थान आवेदन, सचेतक और टिक की गतिविधि

Aplikace ČHMÚ obsahuje předpověď počasí pro ČR s rozlišením až na jeden kilometr, výstrahy před nebezpečnými jevy a předpověď aktivity klíšťat. Předpověď počasí lze zobrazovat pro aktuální polohu i pro uživatelem vybrané a uložené lokality (obce).

Předpověď počasí je přebírána z několika zdrojů: modelu Aladin, krátkodobých předpovědí, textových předpovědí korigovaných meteorologem a radarových údajů.

Výstrahy před nebezpečnými jevy zobrazují přehled výstrah před meteorologickými, povodňovými jevy, požáry a znečištěním ovzduší.

Aktivita klíšťat udává riziko přisátí klíštěte na člověka.

Počasí dnes
Je zobrazena předpověď pro celý den a předpověď po hodinách na následujících 24 hodin pro vybranou lokalitu.
U předpovědi pro celý den je k dispozici maximální denní a minimální noční teplota, ikony oblačnosti pro den a pro noc, dvanáctihodinové srážky za den nebo za noc, maximální rychlost větru za 24 hodin a jeho směr v hodině s maximální rychlostí větru.
Hodinové předpovědi udávají oblačnost ikonou i v procentech, teplotu, směr a rychlost větru.
Otočením obrazovky na šířku jsou údaje pro dnešní a dva následující dny zobrazeny graficky (meteogram).
Údaje vycházejí z modelu Aladin.

Předpověď na šest dní
Předpovědi na první dva dny jsou z modelu Aladin a platí pro vybranou lokalitu. Zobrazují ikonu oblačnosti za den a za noc, nejvyšší denní a nejnižší noční teplotu, množství srážek za 24 hodin, maximální rychlost větru za 24 hodin a jeho směr v hodině s maximální rychlostí větru.
Na další čtyři dni je zobrazena pouze ikona oblačnosti a maximální denní teplota. Tyto údaje vycházejí z krátkodobé předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu.

Radar
Zobrazuje údaje ze srážkového meteorologického radaru za poslední dvě hodiny a předpověď na následující hodinu. Údaje jsou k dispozici jako animace pro celé území ČR s časovým rozlišením 10 minut.

Srážky
Předpověď srážek podle modelu Aladin udává úhrn srážek za jednu hodinu v milimetrech vodního sloupce s plošným rozlišením jeden kilometr. Předpověď zahrnuje období zpracované modelem Aladin. Je aktualizována čtyřikrát denně.

Textové předpovědi na 8 dní
Textové předpovědi mají platnost pro území celé České republiky. Jsou zpracovány meteorology Českého hydrometeorologického ústavu na základě analýzy mnoha zdrojů. Je k dispozici předpověď pro dnešní den, dnešní noc, jednotlivě pro následujících pět dní a výhled na 6. – 8. den.

Výstrahy
Zobrazují přehled výstrah, vydaných Českým hydrometeorologickým ústavem. Pro území každé obce s rozšířenou působností je k dispozici přehled výstrah platných pro její území se stručným popisem a hodinou vydání výstrahy. Jsou vydávány výstrahy na teplotní extrémy, silný vítr, sněhové jevy, námrazové jevy, bouřkové jevy, dešťové srážky, povodňové jevy, požáry, mlhy a znečištění ovzduší.

Aktivita klíšťat
Čím vyšší je stupeň aktivity, tím vyšší je riziko přisátí klíštěte na člověka. Stupnice aktivity klíšťat je rozdělena do deseti stupňů. Předpověď je vydávána od dubna do října vždy v pondělí a ve čtvrtek.

ČHMÚ हाल ही में अपडेट किया गया है predpoved predpovedi द्वारा आवेदन। OKsystem, a.s., जिसे विभिन्न के लिए इस्तेमाल किया जा सकता है jevy प्रयोजनों। इसका नवीनतम संस्करण 1.9 है 470289 डाउनलोड। आप ČHMÚ APK Android के लिए अभी

विशेष विवरण

नाम ČHMÚ
बारे में चेक गणराज्य के लिए एक मौसम पूर्वानुमान के लिए सरकारी चेक Hydrometeorological संस्थान आवेदन, सचेतक और टिक की गतिविधि
रेटिंग 4.60 / 5 of 33 वोट
आवश्यकताएं Require Android 4.4 and up
भाषा English
लाइसेंस मुक्त
कैटेगरी weather, predpoved, predpovedi, jevy, vystrahy, udaje
साइज़ 4.9M
संस्करण 1.9
डेट अपडेट करें
लेखक OKsystem, a.s.
डाउनलोड 470289

पर टिप्पणियाँसर्वश्रेष्ठ Weather ऐप

Cअब तक के July 2022 में Android के लिए बेस्ट Weather ऐप्स देखें। अब तक के 6 सबसे अधिक डाउनलोड weather सॉफ्टवेयर देखें। आप रिव्यू, वॉकथ्रू और गेमप्ले वीडियो के लिए Android Freeware YouTube चैनल को भी सब्सक्राइब कर सकते हैं।

Rádio Online Česká apk Rádio Online Česká
इंटरनेट पर चेक रेडियो स्टेशन सुनो! चेक गणराज्य में
Reality.cz apk Reality.cz
किसी भी समय और कहीं भी, आवास मिल
Tečka - průkaz bezinfekčnosti COVID apk Tečka - průkaz bezinfekčnosti COVID
चेक गणराज्य का डिजिटलीकरण COVID प्रमाणपत्र - प्रस्
चेक सीखें। चेक बोलिए apk चेक सीखें। चेक बोलिए
चेक एक मजेदार और प्रभावी तरीके से सीखें । अभी चेक
Česká gramatika apk Česká gramatika
आवेदन चेक और चेक वर्तनी अभ्यास पर व्यापक परीक्षण श
BILLA Czech apk BILLA Czech
हमारे आवेदन बिल्ला में एक शॉपिंग सूची, कुछ भी खरीद
Autoškola testy 2021 - eTesty apk Autoškola testy 2021 - eTesty
ड्राइविंग स्कूल में अंतिम परीक्षा के लिए तैयार रहे
Restu – Gastronomický průvodce apk Restu – Gastronomický průvodce
Restu अच्छे रेस्टोरेंट देश में सबसे बड़ी गाइड है।