Telefondan Sorgula-Arayan Kim?

Rating: 5.0/5 (1 vote)

❤️ पसंदीदा

Telefondan Sorgula-Arayan Kim?

संख्या और नाम लुकठप निर्देशिका सेवा आप तुर्की में क्या कर सकते हैं

Sürekli durmadan arayan numaralara karşı artık sabrın mı kalmadı? Cevapsız çağrıların ve rehberinde kayıt olmayan numaraların kim olduğunu öğrenmek senin de hakkın. Rehberinde kayıtlı olmayan numaralar tarafından sürekli rahatsız edilmek istemeyebilir ve bu durumdan rahatsız olabilirsin. Bu sorununa şimdi çözüm sunuyoruz. Bilmediğin telefon numarasını veya seni kimin aradığını gün içinde cep telefonundan, tabletinden uygulama sayesinde öğrenebilirsin. Numara sorgulama yapabilmek için uygulama arıyorsan eğer doğru adrestesin. Numaradan sorgulama yapabileceğin bir uygulama olan “Telefondan Sorgula” ile seni arayan kişinin kim olduğunu ya da aradığın kişinin telefon numarasını sorgulayabilirsin. Bunun yanında “Telefondan Sorgula” ile aklında yer alan birçok soruya da cevap bulabilirsin. Yüzde yüz sonuç alabileceğin uygulamayı tek tuşla indirebilir, anında sorgulama yaparak rehber servisinden bilgi alabilirsin.

“Telefondan Sorgula” uygulaması; Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veritabanlarında anında tek işlemle bağlanmanı sağlar ve sorgulama işlemini gerçekleştirir. Uygulamanın amacı, gündelik yaşantıda kullanıcılara çözüm sunarak aradıkları bilgiye en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamaktır. RH-018 numaraları lisans belgesine sahip rehberlik hizmeti veren uygulama olan “Telefondan Sorgula”, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından tanınır. Telefonunda bilmediğin numarayı arayan listesinde görünce “Kim Aramış?”, “Arayan Kim” diye merak edersin. Bu tarz sorularının aklından çıkması için arayan kişinin kim olduğunu öğrenebilirsin. Tanıdığın birinden bir telefon bekliyor olabilirsin. Acil bir ihtiyacı olan bir tanıdığından aranmış da olabilirsin. Bu durumu en iyi şekilde “Telefondan Sorgula” sayesinde öğrenebilirsin.
Uygulamayı indirmek ücretsiz olup uygulamanın kullanımı karşılığında ise her sorgulama başına ücret talep edilmektedir. Dijital sorgulamaların için her bir sorgulama bedeli vergiler dahil 7TLdir. BTK onaylı bir servis olduğu için telefon ve tabletine indirerek güvenle sorgulama yapabilirsin. “Telefondan Sorgula”, Türkiye sınırları içinde hizmet veren ve her zaman numara sorgulayabileceğin bir servistir.

“Telefondan Sorgula” uygulaması ile şehir, ad, soyad bilgisi üzerinden eski arkadaşlarının, eski dostlarının, akrabalarının güncel telefon numaralarını öğrenme imkanını yakalarsın. Çok uzun yıllar geçse dahi memlekete gittiğinde çocukluk arkadaşların ile karşılaşabilir ve iletişim için telefon numarasını almayı unutabilirsin. Tekrar iletişime geçmek için çok geç değil. Bu durumda isimden numara sorgulama yaparak kolayca numarasını öğrenebilirsin. Uygulamamız ile bu işlemi saniyeler içinde gerçekleştirmeye ne dersin?
Uygulama üzerinden numara sorgulama, isim sorgulama yapabilirsin.

Tek tıkla uygulamayı indirerek kişi sorgulama yapabilir, bilinmeyen numaraları sorgulayabilirsin. Üstelik sıra beklemeden, yorulmadan rehber servisi olan “Telefondan Sorgula” uygulamasını güvenle kullanabilirsin. BTK onaylı rehberlik servisi ile aradığın bilgiye hemen ulaşabilirsin.

Soruların ve görüşlerin için mail adresimiz:
info@11833.com.tr
MH: +908502200370

Telefondan Sorgula-Arayan Kim? हाल ही में अपडेट किया गया है telefondan sorgulaarayan द्वारा आवेदन। Jan Iletisim Teknolojileri, जिसे विभिन्न के लिए इस्तेमाल किया जा सकता है sorgulama प्रयोजनों। इसका नवीनतम संस्करण 2.20 है 904 डाउनलोड। आप Telefondan Sorgula-Arayan Kim? APK Android के लिए अभी

विशेष विवरण

नाम Telefondan Sorgula-Arayan Kim?
बारे में संख्या और नाम लुकठप निर्देशिका सेवा आप तुर्की में क्या कर सकते हैं
रेटिंग 5.00 / 5 of 1 वोट
आवश्यकताएं Require Android 4.0.3 and up
भाषा English
लाइसेंस मुक्त
कैटेगरी tools, telefondan, sorgulaarayan, sorgulama, icin, uygulama
साइज़ 3.5M
संस्करण 2.20
लेखक Jan Iletisim Teknolojileri
डाउनलोड 904

पर टिप्पणियाँसर्वश्रेष्ठ Tools ऐप

Cअब तक के May 2021 में Android के लिए बेस्ट Tools ऐप्स देखें। अब तक के 6 सबसे अधिक डाउनलोड tools सॉफ्टवेयर देखें। आप रिव्यू, वॉकथ्रू और गेमप्ले वीडियो के लिए Android Freeware YouTube चैनल को भी सब्सक्राइब कर सकते हैं।

Nuumara apk Nuumara
नुमारा दिखाता है कि आपको कौन बुला रहा है, भले ही व