Empik Foto
  • Attualmente 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Valutazione:
5.0/5 (1 vote)

❤️ Preferiti

Empik Foto

Applicazioni Empik Photo è il modo più semplice e veloce per produrre immagini.

Vyvolání fotek ještě nebylo tak rychlé a jednoduché. S aplikací Empik Foto za pár chvíl objednáte fotografie, vytvořite projekt fotoknihy, vykouzlíte z fotky obraz na plátně anebo připravíte perfektní dárek pro blízkou osobu.

Naše appka Vám poskytne řádu možností, jako jsou úprava fotek a použití různých filtrů. Náš editor fotek nabízí i možnost vytvořit koláže z fotek, které pak vyvoláte jako fotografie nebo použijete u přípravy fotoknihy nebo fotodárku.

Podívejte se na naše produkty!

VYVOLÁNI FOTEK
Proměňte své vzpomínky v fantastické, kvalitní fotky. S naší pomocí vyvoláte fotky doslova během 3 minut. Budeme se snažit, aby Vám Vaše galerie fotografií udělala radost co nejdřív.

Fotky můžete objednat v oblíbeném formátu: od malých fotografií na doklady přes nejoblíbenější formát 10x15 do velkých digitálních snímků formátu 30x45 cm. Použiváme nejkvalitnější materiály a stroje, aby Vaše fotky měly tu perfektní ostrost a barevní hloubku.

FOTOKNIHY
Fotokniha je více než album. Je to Váš příběh formou fotografií, dovolí Vám uchovat nejvzácnější vzpomínky v nejkrásnější podobě. Fotokniha je skvělá památka a výjimečný dárek na Valentýna, k narozeninám, k výročí svatby a pro každou příležitost.

OBRAZY
Pokud chcete vytvořit z fotky obraz na plátně, naše appka je správnou volbou. Tiskneme fotoobrazy ve 3 formátech (čtverec, na výšku, na šířku) a až 10 různých velikostech. Ověřte možnosti appky Empik Foto. Tiskněte jednotlivé snímky nebo vytvořte koláž fotek. Rozhodujete pouze Vy. Fotoobraz na plátně bude krásným dárkem pro blízké a skvělou památkou.

PLAKÁTY
Plakát je skvělým řešením, pokud potřebujete oživit svůj byt. Naše plakáty tiskneme na velmi kvalitním fotografickém papíru s gramáží 270 g. Můžete zvolit jednu fotku nebo vytvořit zajímavou koláž. Naše plakáty můžete tisknout ve 3 formátech (čtverec, na výšku, na šířku) a až 10 různých velikostech.

HRNEČKY
Hrneček s fotkou je ideální dárek pro blízké a skvělá památka. V appce Empik Foto na Váš čekají 4 typy hrnečků: bílý, bílý s barevným vnitřkem a uchem, hrneček se lžičkou a magický hrneček, který mění barvu pod vlivem tepla. Všechny hrnečky mají objem 330 ml a jsou vyrobené z lesklé keramiky.

MĚKKÉ FOTOKNIHY
Měkká fotokniha je velmi pohodlná alternativa pro klasickou fotoknihu, díky měkké vazbě (gramáž 200 g/m2) bude vždycky po ruce. Dostupná ve 3 rozměrech: 15x20, 20x20 a 20x30. Osvědčí se i v obchodu jako produktový katalog nebo portfolio služeb.

Podívejte se na naše další produkty:

FOTOPANELY
KALENDÁŘE
PUZZLE
TAŠKY
KRYTY NA MOBIL
POLŠTÁŘKY
MAGNETKY
PŘÍVĚSKY

Jak vyvolat fotky s appkou Empik Foto?

· nainstalujte appku,

· zvolte produkt, o který máte zájem,

· přidejte fotku z mobilního zařízení, svého Facebooku nebo Disku Google,

· zvolte způsob doručení,

· čekejte na objednáne produkty nebo informaci o doručení Vaši objednávky na výdejní místo.

Způsoby doručení

Zvolené produkty můžete vyzvednout na jednom z 10 tisíc výdejních míst. Můžete také objednat doručení domů. Nezávisle na zvoleném způsobu, pro objednávky nad 700 Kč doručení je úplně zdarma.

Empik Foto je vášeň a radost z tvoření, která se projevuje v popularitě a důvěře. Pouze v roce 2020 jsme pro Vás vytiskli nad 130 milionů fotek! Stáhněte si mobilní appku, připojte se k nám, tvořte a odebírejte fotky a fotoprodukty kdykoliv a kdekoliv chcete!

Empik Foto è stato aggiornato di recente empik foto applicazione di Empik S.A., che può essere usato per vari vyvoln scopi. La sua ultima versione 1.36.0 ha 124154 download. Puoi scaricare Empik Foto APK per Android adesso.

Puoi facilmente estrarre informazioni dettagliate su ciascuna app dai suoi screenshot. Ottieni una brillante idea delle sue capacità e cosa aspettarsi da esso.

Specifiche

Nome Empik Foto
circa Si tratta di un'applicazione photography gratuita la cui ultima versione è 1.36.0. Empik S.A. ha rilasciato questo software per Android su
Valutazione 5.00 / 5 di 1 voti
Requisiti di sistema Require Android 6.0 and up
Lingua Inglese
Licenza Gratuito
Categorie photography, empik, foto, vyvoln, fotek, fotoknihy
Taglia 1.4 Mb
Versione 1.36.0
Data di aggiornamento
Autore Empik S.A.
Scaricamenti 124154

CommentiMigliori app Photography

Dai un'occhiata alle migliori Photography applicazioni per Android in May 2022. 12 software photography più scaricati di tutti i tempi. Puoi anche iscriverti al canale YouTube Freeware Android per recensioni, procedure dettagliate e video di gioco.

Photo Collage Maker, Foto Grid apk Photo Collage Maker, Foto Grid
Photo Grid Collage Facile da creare
Photo Collage & Grid, Pic Collage Maker-Quick Grid apk Photo Collage & Grid, Pic Collage Maker-Quick Grid
Collage Maker & Photo Editor, crea effetti di
FOTO Gallery apk FOTO Gallery
FOTO è un'app che semplifica la gestione di
Translator Foto - Scanner fotocamera, file PDF apk Translator Foto - Scanner fotocamera, file PDF
tradurre, scanner di documenti HD, riconoscimento
Translator Foto Scan: Traduttore e scanner di file apk Translator Foto Scan: Traduttore e scanner di file
Traduttore di foto e fotocamere con oltre 100
Benzina aplikace apk Benzina aplikace
Entra con noi nel mondo delle ricompense
Currículo em Português - Foto apk Currículo em Português - Foto
CV gratuiti in portoghese con foto professionale
Translator Foto Pro apk Translator Foto Pro
Traduttore di scansioni di foto con oltre 100