Gümüş Su

Avaliação:
5.0/5 (1 vote)

❤️ Favorito

Gümüş Su

aplicação ordenação Água de Prata

Türkiye’nin ilk ambalajlı su markalarından biri olan Gümüş Su, yeniden kaynağından doğdu. 1985 yılından beri bilinen, tanınan, sevilen Gümüş Su; aynı heyecanla farklı bir uzmanlıkla tekrar su servisine başladı. Gümüş’le birlikte su hepimize daha iyi geldi.

Gümüş Su, 1985 yılından itibaren ambalajlı su sektöründe bilinen, tanınan ve sektörün ilklerinden olan bir markadır. Kaynağından yeniden doğan ve yeniden Türkiye’nin markası olmaya aday bir marka olan Gümüş Su’nun kaynak kalitesi, yüksek teknolojik yapıya sahip üretim tesisleri ve kurumsal yapısı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte ve müşteri odaklı bir anlayışla çalışmaktadır.

Gümüş Doğal Kaynak Suyu, Uludağ’ın eteklerinde olan Çataldağ Bölgesi’nin 780 metre yüksekliğindeki kaynağından çıkarak, yüksek kalitedeki boru hatları ile üretim tesisimize ulaşmakta ve tam teknolojik modern makinalarda el değmeden dolum aşamasında özenle şişelenerek siz değerli müşterilerimizin damak zevkine sunulmaktadır.

Ürün değerleri olarak oldukça zengin bir içeriğe sahip olan ürünümüz, 7.78 pH oranı gibi yüksek ve insan sağlığına oldukça faydalı bir pH değerine sahiptir. Su kaynağımız ve periyodik ürün analizlerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından yasal süreçlere uygun olarak gerçekleştirilerek onaylanmaktadır. Gümüş Doğal Kaynak Suyu siz değerli müşterilerimize sadece ürün kalitesi ve hizmet kalitesi ile değil, damak zevkinize de uygun olan bir hizmet anlayışı ve güveni de sunmayı amaçlayan bir ekip ile hizmet vermektedir.

Gümüş Doğal Kaynak Suyu olarak kaynağımıza, doğallığımıza, kalitemize güvenerek, siz değerli müşterilerimize daima suyumuz ile birlikte kalitenin de tadına varmanız için çalıştığımızı ve çalışacağımızı bildirir, ürünümüzü tercih ettiğiniz ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Gümüş Su foi atualizado recentemente olan gumus aplicação por AQUA ANA MEŞRUBAT AŞ., que pode ser usado para vários hizmet inalidades. Sua versão mais recente 2.20 tem 900 transferências. Você pode baixar Gümüş Su APK para Android agora.

Você pode extrair facilmente informações detalhadas sobre cada aplicativo a partir de suas capturas de tela. Tenha uma idéia brilhante de seus recursos e o que esperar dele.

Especificação

Nome Gümüş Su
Sobre aplicação ordenação Água de Prata
Classificação 5.00 / 5 de 1 votos
Requisitos Require Android 4.1 and up
Idioma Inglês
Licença Livre
Categorias shopping, olan, gumus, hizmet, icin, urun
Tamanho 13M
Versão 2.20
Autor AQUA ANA MEŞRUBAT AŞ.
Transferências 900

ComentáriosMelhores Shopping aplicativos

Confira os Os 12 softwares de shopping mais baixados de todos os tempos. Você também pode se inscrever no canal do YouTube para análises, instruções e vídeos de jogabilidade.

Agua Marina Radio apk Agua Marina Radio
Toda a nossa música, os melhores vídeos, fotos, p
SNS 24 apk SNS 24
A porta de entrada do SNS
Vodafone TV apk Vodafone TV
A Vodafone TV em qualquer lado
Sanepar Mobile apk Sanepar Mobile
Sanepar Mobile is the application for the
sigaApp apk sigaApp
Aplicação móvel que permite tirar senhas e marcar
Coopertaxi até 30% de desconto em todas corridas apk Coopertaxi até 30% de desconto em todas corridas
Solicitar viagem com desconto especial!Faça suas
Desenhar Manga e Anime apk Desenhar Manga e Anime
Aprenda na prática a desenhar mangá e anime passo